22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Harfa Park - Developerský projekt ve Vysočanech

Vyprodáno
Pod Harfou, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Harfa Park je součástí velice úspěšných projektů, které byly v Praze 9 ve Vysočanech doposud realizovány. Vystavěná novostavba tak navazuje na novodobou výstavbu Vysočan, která vznikla v posledních letech. Moderní a architektonicky zajímavý celek tvořený předchozími bytovými komplexy, jehož součástí jsou i plochy pro děti, obchůdky a restaurace, se nachází v nejrychleji se rozvíjející části Prahy.

Developerem projektu je společnost FINEP, která zde v posledních letech realizuje řadu bytových domů, ve kterých našly domov již tisíce lidí. Na výstavbu všech bytových komplexů byly použity jen kvalitní zděné materiály v souladu s novodobými architektonickými trendy.

Lokalita: V rámci developerských projektů, které ve Vysočanech - Praha 9 byly realizovány, vznikl v uplynulých letech areál, ve kterém byly také vystavěny prostory pro nové obchody, pizzerie, restaurace, večerku, kadeřnictví, vinotéku, prodejnu Albert či květinářství. Pojedete-li autem směrem do blízkých center Galerie Harfa či Galerie Fénix, které poskytují další obchody a služby, zabere vám cesta pouhých pět minut. Do centra Prahy se z Nové Harfy dostanete za 12 minut. Využít můžete tramvajové linky 8, 25 a 52 ze zastávky Podkovářská, autobusy i metro ("B" Vysočanská) a k dispozici je také zrekonstruované vlakové nádraží Praha Libeň.

VIII. etapa:
V prodeji je momentálně osmá etapa.

VII. etapa :
Sedmá etapa by měla zahrnovat byty v družstevním vlastnictví.

VI. etapa (vyprodáno) :
Výstavba bytového komplexu Harfa Park VI byla ukončena v roce 2016. V šesté etapě se jedná o novostavbu rezidenčního domu, ve kterém bylo k dispozici 119 nových bytů kategorií 1+kk až 4+kk. Samozřejmostí každého bytu je buď prostorná terasa, lodžie, nebo balkon. Majitelé bytů mají možnost parkovat v přízemních garážích nebo mezi obytnými domy.

Lokalita

Pod Harfou, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Harfa Park - Developerský projekt ve Vysočanech ” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty