04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Harrachov Peaks - Developerský projekt s novými apartmány v Harrachově

V prodeji
Harrachov, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Harrachov
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V oblíbeném horském středisku Harrachov vzniká luxusní rezidenční projekt Harrachov Peaks, který nabídne možnost celoroční dovolené uprostřed krkonošské přírody.

V novém bytovém domě bude k dispozici 16 nadstandardních apartmánů o velikosti 1+kk až 3+kk včetně velkorysých mezonetů 4+kk. Součástí všech apartmánů je terasa nebo balkon s výhledem do okolní krajiny.

Rezidenti budou moci využít wellness se saunou a vířivkou a fitness studio. Parkovací stání se nachází v garážích a na soukromém parkovišti.

Lokalita

Město Harrachov se nachází ve východní části Krkonošského národního parku a patří mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v Česku. Je známé díky skokanskému můstku pro lety na lyžích. Lokalita nabízí výbornou příležitost k provozování zimních sportů. Od jara do podzimu lze využít cyklostezek a turistických tras.

V místě je k dispozici dobrá občanská vybavenost, která zajistí spokojenou dovolenou – obchody, restaurace, kavárny, půjčovny sportovního vybavení a sportovní školy. Každoročně se zde pořádají různé sportovní a kulturní akce. 

 

Více info: www.luxent.cz

Lokalita

Harrachov, Liberecký kraj

Co si o projektu “Harrachov Peaks - Developerský projekt s novými apartmány v Harrachově” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty