Holubice Hills

Aktualizováno: 16 září, 2020
Holubice Hills
Adresa Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj
K nastěhování od 4Q/2020
Počet jednotek 18
Velikost jednotek 4+kk
Developer Holubice Hills s.r.o.


O projektu:

Holubice Hills je projekt 18 řadových domů v malé obci vzdálené 10 minut od Brna. Všechny domy mají vnitřní dispozici o velikosti 4+kk s provedením a použitými materiály ve vysokém standardu a náleží jim zahrada a vlastní parkovací stání.

Developerem je společnost Holubice Hills s.r.o. Dokončení výstavby a poskytnutí domů k nastěhování novým majitelům je plánováno do konce roku 2020.

Lokalita:

Projekt je umístěn v obci Holubice, která se nachází v Jihomoravském kraji 10 km na východ od Brna, nedaleko města Slavkov. Nejbližší autobusová zastávka leží přímo u domů.

Samotná obec čítá kolem 1 400 obyvatel a nabízí potřebnou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, okolní města pak nabídku rozšiřují a doplňují vzdělávací instituce o gymnázia a střední odborné školy.

V sousedství domů bude v rámci projektu vybudována venkovní odpočinková zóna s dětským hřištěm. Okolí obce nabízí zajímavé možnosti rekreace – golfové hřiště, přírodní biotop vhodný ke koupání nebo zámecký park a koupaliště ve Slavkově.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky