02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Holubice Hills

Vyprodáno
Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Holubice Hills je projekt 18 řadových domů v malé obci vzdálené 10 minut od Brna. Všechny domy mají vnitřní dispozici o velikosti 4+kk s provedením a použitými materiály ve vysokém standardu a náleží jim zahrada a vlastní parkovací stání.

Developerem je společnost Holubice Hills s.r.o. Dokončení výstavby a poskytnutí domů k nastěhování novým majitelům je plánováno do konce roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Holubice, která se nachází v Jihomoravském kraji 10 km na východ od Brna, nedaleko města Slavkov. Nejbližší autobusová zastávka leží přímo u domů.

Samotná obec čítá kolem 1 400 obyvatel a nabízí potřebnou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, okolní města pak nabídku rozšiřují a doplňují vzdělávací instituce o gymnázia a střední odborné školy.

V sousedství domů bude v rámci projektu vybudována venkovní odpočinková zóna s dětským hřištěm. Okolí obce nabízí zajímavé možnosti rekreace – golfové hřiště, přírodní biotop vhodný ke koupání nebo zámecký park a koupaliště ve Slavkově.

Lokalita

Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Holubice Hills” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty