30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Horské apartmány Hojsova Stráž

V prodeji
Hojsova Stráž, Železná Ruda, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  VV Hojsova Stráž s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Železná Ruda
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Apartmány Hojsova Stráž nabízejí celkem 15 apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Součástí některých z nich je předzahrádka či balkon, ke všem pak přísluší parkovací stání a sklepní prostory. Součástí projektu je také společná zahrada, která nabídne posezení pod více než 300letou lípou a krbové ohniště. Horské apartmány se vyznačují nadčasovým, avšak k okolní přírodě citlivým vzhledem. Stavba, jejímž developerem je společnost VV Hojsova Stráž s.r.o., bude dokončena na podzim 2024.

Lokalita

Obec Hojsova Stráž, část Železné Rudy, se nachází v samém srdci Šumavy. Jejím územím prochází několik turistických tras a cyklotras, v zimě jsou zde v provozu lyžařské areály a k dispozici jsou i upravované běžkařské tratě. Z turistických zajímavostí stojí za zmínku především Černé jezero. V katastru obce se nachází několik přírodních rezervací, zasahuje sem i NP Šumava. V místě je několik autobusových zastávek i zastávka vlaková. V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází obchod a knihovna. Vzhledem k turistickému charakteru je zde také mnoho ubytovacích a stravovacích zařízení.

Lokalita

Hojsova Stráž, Železná Ruda, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Horské apartmány Hojsova Stráž” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty