30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Horské apartmány Pstruží

Vyprodáno
Pstruží, Merklín, Karlovarský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Karlovarský kraj
 • Lokalita:
  Pstruží, Merklín
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Rezidence Horské SKI & BIKE apartmány Pstruží nabízí celkem 8 horských apartmánů o dispozicích od 1+kk po 3+kk, z nichž některé jsou obohaceny i o terasy. K apartmánům náleží i parkovací místa, sauna, kolárna a lyžárna. Resort je řešen v moderním designu, který ale zapadá exteriérem i interiérem do horského prostředí. Většina apartmánů má francouzská okna a výhled na údolí říčky Bystřice. V interiéru je nemovitost řešena ve velmi vysokém standardu a zároveň silně akcentuje funkčnost a praktičnost, díky čemuž nabízí maximální komfort a pohodlí svým obyvatelům. Projekt bude dokončen na začátku roku 2023.

Lokalita

Horské apartmány Pstruží najdete ve vesnici Pstruží, která je částí obce Merklín v okrese Karlovy Vary. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti dolní stanice lanovky a ski areálu Plešivec v Krušných horách, kde je k dispozici 12 km sjezdovek, Freestyle park i snowtubing dráha. Samozřejmostí jsou běžkařské trati v okolí, a to včetně proslulé Krušnohorské běžecké magistrály. Z lokality je dobrá dopravní dostupnost autem od Prahy, středních, západních i severních Čech.

Lokalita

Pstruží, Merklín, Karlovarský kraj

Co si o projektu “Horské apartmány Pstruží” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty