28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Prodej bytů Hostivice - Developerský projekt Hostivice Jih

Vyprodáno
U Chýně, Hostivice, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Bytový komplex Hostivice Jih, ležící na rozhraní katastrálních území Chýně, Chrášťany a Hostivic, nabízí pohodu a klid menšího městečka, a přitom se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy. Sídliště nabídne pestrý výběr zájemcům o prodej bytu v Hostivici. Skládá se ze 13 cihlových bytových domů s celkem 396 byty. Dispozičně jde o 1+kk až 3+kk. Domy jsou rozlišeny různou barvou fasády, čímž chtěli designéři docílit lepšího začlenění do krajiny. Nájemníci v přízemí mají k dispozici zahrádky oddělené živým plotem. Byty ve vyšších patrech mají balkon nebo terasu. K některým bytům náleží také sklepní kóje pro ukládání kol či kočárků a garážové stání.

Prodej zprostředkovává společnost EUFI, která je známá pro svůj rezidenční komplex v Chýni na Vyhlídce, apartmánový komplex Slivenec nebo bytový komplex Slánský Mlýn. Plánování a návrhy projektu započaly v roce 2009. Výstavba probíhala v pěti etapách. První byty byly připraveny k nastěhování ke konci roku 2018, s těmi posledními se počítá v polovině roku 2020.

Lokalita: Město Hostivice se nachází na západ od hlavního města, téměř na hranicích Prahy a Středočeského kraje. Samotné sídliště se rozkládá v ulici U Chýně. Pár minut chůze je vzdálená přírodní rezervace Hostivické rybníky. Jejich zalesněné břehy křižují dlouhé stezky a vybízí tak k odpoledním procházkám. Jedna z nich končí u sportovního centra ve Břvích. Najdete zde kryté tenisové kurty, kurty na squash, bowling a saunu. Hostivice a okolí potěší zejména milovníky cyklistiky. Množství cyklotras vás zavede třeba do údolí Divoké Šárky, k hradům Křivoklát, Karlštejn nebo Točník, ke Koněpruským jeskyním či k vltavským kaskádám. Oblíbeným restauračním zařízením v okolí je Pivovarský dvůr Chýně. Přímo v sálech restaurace vaří své vlastní pivo, které pak servírují hostům. Během deseti minut jízdy dorazíte do stanice metra Zličín. Zde můžete navštívit obchodní centrum Metropole s více než stem obchodů, obchodní dům IKEA, Decathlon nebo multikino Cinema City. Vzdálenost od komplexu do centra Prahy je asi 20 minut jízdy autem. Hned u sídliště se nachází autobusová zastávka Žitná.

Více info: eufi.cz

Lokalita

U Chýně, Hostivice, Praha-západ

Co si o projektu “Prodej bytů Hostivice - Developerský projekt Hostivice Jih” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty