01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Hostouňské zahrady

Vyprodáno
Na Obci, Hostouň u Prahy, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V obci Hostouň nedaleko Prahy nabízí projekt Hostouňské zahrady rodinné domy. Celkem je v nabídce 6 dvoupodlažních domů ve velikosti dispozice 5+kk se třemi ložnicemi a využitelným podkrovím. Ke všem náleží předzahrádka přiléhající ke komunikaci s parkovacími stáními pro 2 auta a soukromá zahrada za domem.

Kolaudace proběhne v průběhu třetího kvartálu roku 2020 a poté budou domy předány budoucím rezidentům.

Lokalita: Hostouň je malá obec ve Středočeském kraji s přibližně 1 400 obyvateli, která leží těsně za hranicí katastrálního území Prahy a 16 kilometrů západně od samotného centra města. Výhodou je blízkost přírody v oblasti Křivoklátska, hlavního města i jeho letiště, které ale leží v dostatečné vzdálenosti na to, aby bydlení v lokalitě nebylo rušeno letovým provozem.

Po dálnici D6 je centrum Prahy dostupné do 20 minut, letiště do 5 minut. 12 minut jízdy autem je vzdálen Zličín, kde lze využít P+R parkoviště a pokračovat MHD díky stanici linky metra B Zličín. Využít lze i železniční dopravu, Hostouň má vlastní vlakovou stanici, nebo autobusové linky z Hostouně přímo do centra hlavního města.

Přímo v obci se nachází potřebná občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, knihovny, kulturního domu nebo různých obchodů.

Více info: www.hostounskezahrady.com

Co si o projektu “Hostouňské zahrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty