Hostouňské zahrady

Aktualizováno: 9 července, 2020
Hostouňské zahrady
Adresa Na Obci, Hostouň u Prahy, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2020
Počet jednotek 6
Velikost jednotek 5kk
Developer Home Real Estate s.r.o.


O projektu:

V obci Hostouň nedaleko Prahy nabízí projekt Hostouňské zahrady rodinné domy. Celkem je v nabídce 6 dvoupodlažních domů ve velikosti dispozice 5+kk se třemi ložnicemi a využitelným podkrovím. Ke všem náleží předzahrádka přiléhající ke komunikaci s parkovacími stáními pro 2 auta a soukromá zahrada za domem.

Kolaudace proběhne v průběhu třetího kvartálu roku 2020 a poté budou domy předány budoucím rezidentům.

Lokalita:

Hostouň je malá obec ve Středočeském kraji s přibližně 1 400 obyvateli, která leží těsně za hranicí katastrálního území Prahy a 16 kilometrů západně od samotného centra města. Výhodou je blízkost přírody v oblasti Křivoklátska, hlavního města i jeho letiště, které ale leží v dostatečné vzdálenosti na to, aby bydlení v lokalitě nebylo rušeno letovým provozem.

Po dálnici D6 je centrum Prahy dostupné do 20 minut, letiště do 5 minut. 12 minut jízdy autem je vzdálen Zličín, kde lze využít P+R parkoviště a pokračovat MHD díky stanici linky metra B Zličín. Využít lze i železniční dopravu, Hostouň má vlastní vlakovou stanici, nebo autobusové linky z Hostouně přímo do centra hlavního města.

Přímo v obci se nachází potřebná občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, knihovny, kulturního domu nebo různých obchodů.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (5 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky