23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

Více aktualit

Developerský projekt Husitská 44

Vyprodáno
Husitská 44, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  13850
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  95 - 100 m2
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Klidnou polohu uprostřed města nabízí developerský projekt Husitská 44, který se nalézá v ulici Husitské číslo 44 na Žižkově v Praze 3. Jde o půdní nové byty, vestavbu, kde máte možnost bydlet v historickém domě a zároveň i v novostavbě. Budují se zde celkem tři nové byty, a to nikoli v novém domě, ale jako nástavba historické pětipatrové činžovní budovy. Díky tomu bude zachován genius loci místa v historické zástavbě v samém srdci města, ale zároveň můžete využívat luxus moderní novostavby. Realizace bytů vzniká ve spolupráci s architektonickým ateliérem P6PA+Architects. Byty se budují v nadstandardním provedení, v souvislosti s jejich stavbou proběhne i rozsáhlá revitalizace celého domu. Zároveň poloha bytů zaručuje výhled na zelený vrch Vítkov i celou Prahu, nacházejí se totiž v šestém a sedmém nadzemním podlaží domu. K prodeji jsou byty od února 2017, nastěhování se předpokládá ve 2. čtvrtletí roku 2018. Developerem a zároveň také prodejcem rezidenčního objektu je společnosti PELA, invest s.r.o.

Rezidence sice nevzniká přímo v novém domě, ale přesto cihlová stavba nabízí velké byty s plošnými dispozicemi 3+kk a 4+kk. Celková podlahová plocha bytů činí 95-100 m2. Byty je možné nyní v této fázi upravit na míru podle požadavků zákazníka a to včetně jejich vnitřního vybavení. V rámci rekonstrukce domu proběhne i výstavba výtahu. Ceny bytů vám na požádání sdělí prodejce.

Lokalita: Developerský projekt Husitská 44, který se nalézá v ulici Husitské číslo 44 na Žižkově v Praze 3, je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Jenom minutu pěší chůze od domu narazíte na autobusovou zastávku U Památníku, kde staví autobusy číslo 133, 175 a 207. Pokud jde o význačné kulturní památky v okolí, pouhých 8 minut chůze najdete Národní památník na Vítkově, v docházkové vzdálenosti čtyři minuty je Vojenský historický ústav, armádní muzeum v ulici U Památníku. Sedm minut vám potrvá procházka k další blízké památce, kostelu svatého Prokopa v Seifertově ulici. Za kulturním vyžitím můžete vyrazit do Žižkovského divadla Járy Cimrmana ve Štítné ulici, vzdáleného jenom 4 minuty chůze. Čtyři minuty je to i do tanečního divadla Ponec, jež sídlí také v Husitské ulici. 11 minut autobusem číslo 133 nebo 207 vám potrvá cesta do nedalekého kina Aero sídlícího v Biskupcově ulici, o dvě minuty déle pojedete autobusem číslo 207 ke kinu Cinema City ve Slovanském domě Na příkopech. Tříminutová procházka vás čeká do Sportovního centra Olšanka, které se nachází v Táboritské ulici. Najdete v něm posilovnu i bazén na plavání. Máte-li rádi bílý sport, určitě vás nadchne Tenisové centrum Olšanská v Chelčického ulici, které je vzdálené 13 minut autobusem číslo 175. V docházkové vzdálenosti 4 minuty se nachází okraj Vítkovského kopce, který je nejbližším parkem v okolí a přímo vybízí k procházkám a odpočinku. Kromě toho jsou v dosahu i dva další parky. 8 minut jízdy autobusem číslo 175 a jste v Parku Parukářka a 11 minut od domu se nacházejí Mahlerovy sady s proslulou Žižkovskou televizní věží, která vám nabídne nádherný výhled na celou Prahu. Jenom sedm minut klidné chůze a už jste ve Vlkově ulici, kde najdete Mateřskou a základní školu Jaroslava Seiferta. Nejbližší poliklinika je od bytového souboru vzdálená 15 minut jízdy autobusem číslo 135. Jedná se o zdravotnické zařízení AGEL se sídlem v Italské ulici, které nabízí zázemí jak praktických lékařů, tak i odborných ambulancí. Výborné jsou zde v okolí rovněž nákupní možnosti, 10 minut jízdy autobusem číslo 207 se v Palladiu na Náměstí Republiky nachází hypermarket Albert i řada dalších obchodů včetně oděvů a elektroniky. Dále je deset minut pěšky na Koněvově ulici supermarket Billa.

www.husitska44.cz

Lokalita

Husitská 44, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Husitská 44” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty