25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Iconik

V prodeji
Sokolovská, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V pražském Karlíně vzniká zajímavý rezidenční projekt moderního městského bydlení s názvem Iconik. Jedná se o bytový dům celkem se 48 jednotkami ve velké škále dispozic od nejmenších 1+kk až po luxusní 5+1.

Dům bude postaven podle návrhu architektonického studia EDIT! Fasáda s nadčasovým designem režných cihel je otevřena velkými francouzskými okny, které zajistí dostatečné prosvětlení interiérů, a lodžiemi, které k bytům budou náležet. V parteru bude rezidenční funkce doplněna o komerční prostory pro obchody, kavárnu či restauraci.

Developerem je společnost Karlín Group.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Sokolovská v Karlíně na Praze 8. Jedná se o lokalitu v širším centru města s výbornou dostupností – stanice metra B Křižíkova je vzdálena 2 minuty chůze od domu, stejně jako tramvajové zastávky.

Karlín je oblíbenou rezidenční čtvrtí s charakteristickou atmosférou, plnou občanskou vybaveností včetně kvalitních škol, školek, množství restaurací, kaváren a kulturního vyžití. V lokalitě je také několik parků, které zajišťují místa k rekreaci i kvalitu klimatu - Kaizlovy sady před historickou budovou Invalidovny, park na Karlínském náměstí, zeleň s cyklostezkou podél Vltavy nebo o něco vzdálenější park s vyhlídkou na Vítkově.

Lokalita

Sokolovská, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Iconik” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty