02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Emerich - Investiční pokoje v novém hotelu v Krkonoších

V prodeji
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Karlovarský kraj
 • Lokalita:
  Pec pod Sněžkou
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023

O projektu

Investiční pokoje Emerich jsou vám k dispozici v nově vybudovaném Hotelu Emerich. Celý projekt je silně inspirován přírodou, čemuž odpovídají exteriéry i interiéry nemovitosti. Všem nabízeným pokojům dominuje dřevo, které najdete na stěnách, stropu, podlahách i nábytku. Doplněno je pak kožešinami, parožím a nejrůznějšími zvířecími motivy zejména na doplňcích. Exteriér kombinuje jednoduché linie dřeva a rozměrná okna. Projekt bude dokončen do konce roku 2023.

Lokalita

Investiční pokoje Emerich najdete v Peci pod Sněžkou, jednom z nejvýznamnějších horských středisek v Krkonoších. V obci, která se nachází v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji, žije přes 600 obyvatel. V obci je k dispozici plejáda ubytovacích a restauračních zařízení, sportoviště, zábavní park a zastávky městské hromadné dopravy. K dispozici je zde jak plejáda sjezdovek, tak i cyklotrasy. Lokalita je jako stvořená pro zimní i letní dovolenou, víkendový odpočinek, ale třeba i popracovní aktivní relax – ať už pro dospělé, nebo i celé rodiny s dětmi.

Lokalita

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Emerich - Investiční pokoje v novém hotelu v Krkonoších” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty