24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Jahodnice 4

Vyprodáno
Lomnická, Hostavice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3853
 • Stav:
 • Developer:
  Skanska Reality a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Hostavice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 93 m2
 • Počet bytů celkem:
  61
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Jahodnice 4 v lokalitě Praha 9 - Hostavice od společnosti Skanska Home Center představuje 61 nových bytů určených k nastěhování na podzim 2014. I když byty v novostavbě ještě nejsou hotové, už jich je polovina prodaných. Jedná se o atraktivní developerský projekt, kterému se podařilo skloubit bydlení ve velkoměstě a na venkově. Obyvatelé nových bytů budou mít bydlení zasazené do přírody a přitom mohou využívat všech výhod hlavního města. Zájemci o nové bydlení se už nebudou muset rozhodovat, jestli zvolí komfort města či klid vesnice. Bytový dům Jahodnice 4 byl již tím předurčen k úspěchu. Novostavba je navíc nízkoenergetickým domem, což znamená, že majitelé nových bytů budou mít minimální provozní náklady. Dům je označený energetickým štítkem budovy B s úspornými solárními systémy pro ohřev teplé užitkové vody.

Byty: Novostavba Jahodnice 4 nabízí k nastěhování byty s dispozicí od 1+kk do 4+kk s plochou od 34 do 93 m2. Nové byty se nachází jižně od ulice Českobrodské. Navazují na historickou zástavbu Dolních Počernic a Hostavickým potokem. Do standardního vybavení nových bytů patří interiérové dveře v různých barvách, protipožární vstupní dveře, laminátové plovoucí podlahy, vypínače a zásuvky, radiátory, kvalitní obklady a sanitární vybavení.

Lokalita: Lokalita developerského projektu je díky zasazení do přírody velmi atraktivní. Hostavice spadají do městského obvodu Praha 9. V místě novostavby jsou moderní hřiště pro děti různých věkových skupin a je zde dostatek pěších cest a laviček. Okolí pak dává možnosti majitelům nových bytů vydávat se na krátké výlety, ať už pěšky či na kole. Celkově je zde dostatek příležitostí pro outdoorové vyžití. Bude se tu tak líbit všem, kteří tráví rádi volný čas venku. Procházkou se lze dostat k údolí potoka Rokytka.

Novostavba má i výbornou dopravní dostupnost. Autem se lze během chvíle dostat do Jarova. V blízkosti je autobusová zastávka, ze které je možnost se dopravit ke stanicím metra Hloubětín, Palmovka, Skalka a Depo Hostivař. Využít lze i tramvajové dopravy z konečné zastávky Spojovací. Nedaleko developerského projektu se rovněž nachází železniční zastávka Praha Dolní Počernice. Během 15 minut se tak dostanete na Masarykovo nádraží či na Hlavní nádraží. V lokalitě novostavby Jahodnice 4 nechybí ani základní občanská vybavenost.

Hostovice spadají do městského obvodu Praha 9 a do městské části Praha 14. Součástí Prahy jsou Hostovice od roku 1968. V Hostavicích se nachází chráněný park Klánovice - Čihadla a přírodní památka V Pískovně. Leží zde také novodobý Zámek Hostavice, ve kterém v současné době sídlí soukromá Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra. Dříve zde sídlila mateřská a základní škola.

Lokalita

Lomnická, Hostavice, Praha 9

Co si o projektu “Jahodnice 4” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty