Jahodnice H

Aktualizováno: 22 července, 2015
Jahodnice H
Adresa U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9
K nastěhování od zima/jaro 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 111
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 30 - 108 m2
Developer Skanska Home Center


O projektu:

Bydlení v klidné přírodě, přesto však v dosahu výhod rušného velkoměsta, nabízí developerský projekt se sladce znějícím názvem Jahodnice H. Pod taktovkou společnosti Skanska Reality vzniká v ulici U Hostavického potoka v Hostavicích plných 111 nových bytů (1 novostavba) odpovídajících náročným požadavkům klientů. Skanska zahájila realizaci etapy H, poslední v rámci bytového komplexu Jahodnice v Praze 9 – Hostavicích, na konci dubna 2015. Novostavba o čtyřech patrech s průkazem energetické náročnosti budovy B nabídne velmi úsporné bydlení o dispozicích od 1+kk do 5+kk. Plochy bytů se pohybují mezi 30 až 108 metry čtverečními. Menší z nich zahrnují čtyřmetrový balkon, větší se pyšní terasou s rozlohou 29 metrů čtverečních. Předpokládaný termín dokončení je na jaře/zimě roku 2017.

Byty:

Vymazlené půdorysy s dostatkem prostoru - Nové byty se mohou díky promyšleným půdorysům pochlubit především praktickými dispozicemi. Součástí každého bytu je kromě klasických místností také komora pro úschovu nejrůznějších věcí, rozhodnete-li se bydlet v přízemí, můžete se těšit i na předzahrádku. Developerský projekt Jahodnice H je koncipován jako nízkoenergetický, počítejte tedy s důkladným zateplením i kvalitními okny. Součástí prodejní ceny je též standardní vybavení, zahrnující vstupní dveře v dekoru javoru od společnosti Sapeli, od stejného výrobce jsou i dveře interiérové s výběrem ze čtyř designů. Vchodové a interiérové dveře jsou osazeny kvalitním kováním od výrobce Cobra. Základem je vybavení na úrovni - Na podlahách jednotlivých obytných místností bude položena plovoucí podlaha Kronotex standard třídy 31, kterou si můžete opět vybrat ze čtyř provedení. V koupelně a na záchodech se nachází dlažba a obklady Lasselsberger. Koupelna je vybavena smaltovanou vanou KALDEWEI Eurowa a sprchovým koutem s vaničkou a zástěnou, umyvadlem a závěsnou toaletou Jika. Samozřejmostí jsou kvalitní baterie HansaPico. Přívod tepla zajišťují radiátory KORADO a v koupelně otopný žebřík Koralux Linear Classic KORADO. V chodbě, komoře, koupelně a na WC si posvítíte stropními světly Osmont, vypínače a zásuvky pak pocházejí z dílny LEGRAND Niloé.

Lokalita:

Bydlení v přírodě, se službami na dosah - Polyfunkční areál Jahodnice H vyrůstající v ulici U Hostavického potoka nabídne novým majitelům bydlení v proluce mezi historickou zástavbou Dolních Počernic a Hostavickým potokem. Svůj domov najdete na klidném místě uprostřed přírody, zároveň s veškerou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti projektu se nachází mateřská školka Jahodnice, mateřská školka Duha a v okolí fungují také dvě soukromé školky. Daleko to není ani do vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra. Nakoupit si můžete v prodejně Albert přímo v bytovém areálu. Autem vám zabere deset minut cesta do Europarku Štěrboholy s nespočtem obchodů a služeb. Nechybí ani možnost chutně se najíst v blízké hospůdce a restauraci U Eriky II. Nedaleko se nachází i velice oblíbená restaurace Prahy 9 nazvaná Léta Páně. V developerském projektu Jahodnice H bude postaráno též o vaše zdraví, v docházkové vzdálenosti totiž najdete řadu lékařů a lékárnu. Po pěti minutách chůze se dostanete k bankomatu České spořitelny, další bankomaty společností ČSOB, Komerční banka, Česká spořitelna a GE Money Bank jsou k dispozici v Europarku. O stravu vašeho vozidla se postará jedna ze dvou čerpacích stanic Agip. Aktivně a zdravě? V novostavbě Jahodnice hravě! - O tom, že rezidenční projekt se nachází uprostřed přírody, se přesvědčíte už několik minut chůze od rezidenčního resortu, kde se táhne údolí potoka Rokytka s několika rybníky. Jedná se o velmi příjemné místo pro vycházky do zeleně. Poměrně blízko protékající Hostavický potok je lemován téměř pěti kilometry cyklotras, které využijí i maminky s kočárky. Chcete-li si užívat sportovních aktivit spíše v interiéru, pak se během deseti minut chůze přesuňte z bytu do Hummer Fight Clubu. Pod dohledem instruktorů tam absolvujete lekce bojových sportů a sebeobrany. V klubu je také sauna, solárium a masážní studio. Obytný soubor Jahodnice H nabízí maximální vyžití uprostřed přírody v lokalitě, velmi snadno dostupné ze samotného centra Prahy. Nemusíte se vzdát života ve velkoměstě, ani v přírodě.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (54 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky