28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Jindřišká 28

V přípravě
Jindřišská, Nové Město, Praha 1

Detaily

O projektu

V proluce v Jindřišské ulici, kde stál původně objekt v nevyhovujícím technickém stavu postaví developerská společnost Acord Invest novou polyfunkční šestipodlažní budovu, ve které budou kromě bytů k dispozici take komerční a kancelářské prostory.

Pozemek v lukrativní lokalitě s již hotovým projektem získala společnost Acord Invest od spolku Moravští Orli z Telnice na jižní Moravě.
Novou polyfunkční budovu Jindřišská 28 navrhl architekt Zbyněk Pšenička z ateliéru Faber Project. Celková vnitřní plocha projektu je více než tisíc metrů čtverečních.

V přízemí se počítá ns komerčními prostorami, první patro je vyhrazeno kancelářím a v dalších podlažích budou k dispozici byty různých velikostí. Součástí objektu je osm parkovacích míst.

Lokalita

Polyfunkční budova bude situována v Jindřišské ulici 28 v sousedství fary U sv. Jindřicha. Jedná se o prémiovou lokalitu v historickém centru Prahy.

Více info: www.acordinvest.cz

Lokalita

Jindřišská, Nové Město, Praha 1

Co si o projektu “Jindřišká 28” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty