04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Jinonická Vyhlídka

Vyprodáno
V Zářezu, Jinonice, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7197
 • Stav:
 • Developer:
  TIDE REALITY s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Jinonice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 103 m2
 • Počet bytů celkem:
  60
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nové bydlení Jinonická vyhlídka se nachází v Praze 5-Jinonicích, nad ulicí V Zářezu. Developerský projekt představuje obytný komplex s novými byty i komerčními prostory. Bytový dům je situován ve svahu, svou architekturou přirozeně navazuje na současnou zástavbu a zároveň vytváří dominantu okolí. Jméno projektu je odvozeno z vyhlídky na panorama Prahy, přírodní park Vidoule a Prokopské údolí. V suterénu je umístěna podzemní garáž. Rezidentům je díky venkovním i vnitřním kamerám, elektronickému zabezpečovacímu systému a panelu centrální kontroly zajištěna nadstandardní bezpečnost.

Byty: Nabídka resortu Jinonická vyhlídka zahrnuje 60 nových bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk. Užitná plocha bytů činí 49 až 103 m2. K jednotlivým bytům patří balkon, terasa či zahrádka. Každý byt má k dispozici 1 až 2 parkovací stání v podzemní garáži. Garážové stání však není zahrnuto v základní ceně bytu. Cena garážového stání činí 352 000 Kč včetně DPH. Nadstandardní vybavení je zahrnuto do základní ceny. Použity byly kvalitní materiály, např. bezfalcové dveře, třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a sanitární keramika, dřevěná eurookna a komunikační sítě. Ceny nových bytů se pohybují v rozmezí od 4 228 000 Kč do 6 496 000 Kč včetně DPH.

Komerční prostory: Bytový komplex zahrnuje i 6 nebytových jednotek, které jsou určeny pro obchodní a kancelářské využití. Celková užitná plocha komerčních prostor činí 1600 m2, užitná plocha obchodních prostor se pohybuje od 35 m2 a kancelářských prostor od 134 m2. Komerční prostory lze dokončovat dle přání klienta, jsou dokončovány tzv. na klíč či jako kolaudační minimum. Nebytové jednotky mají k dispozici dostatečný počet garážových stání, které si mohou zakoupit.

Lokalita: Novostavba Jinonická vyhlídka je situována v Praze 5. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností zajištěnou městskou hromadnou dopravou. Bytový dům se nachází pár metrů od stanice metra B – Jinonice. Metrem se na Václavské náměstí dostanete během 12 minut. Okolí disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde například mateřské, základní i střední školy, soukromé školy, obchody a nákupní centra (OC Galerie Butovice, OC Nový Smíchov, OC Metropole Zličín), restaurace a kavárny. Volný čas můžete trávit aktivním odpočinkem, sportem či relaxováním. Sportovat můžete v parku Vidoule, Prokopském údolí, cyklostezce Hlubočepy – Řepy.

Lokalita

V Zářezu, Jinonice, Praha 5

Co si o projektu “Jinonická Vyhlídka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty