Karlin Park

Aktualizováno: 10 července, 2015
Karlin Park
Adresa Nekvasilova, Karlín, Praha 8
K nastěhování od 2017
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 48 - 58 m2
Developer Daramis Group


O projektu:

Rezidenční projekt Karlin Park nabízí nové byty v části Karlín na Praze 8 v ulici Nekvasilova. Developerský projekt je určen, jak pro náročnější jednotlivce, tak i pro malé rodiny hledající ideální místo pro založení svého vlastního domova. Jedná se o celkem 3 bytové domy s 11 patry. Projekt disponuje celkovým počtem 136 nových bytů v privátním parku poblíž tepajícího centra metropole. I přes to je zajištěn maximální klid a odpočinek podobný životu v malém městě. Dispozice bytových jednotek začínají na oblíbených 1+kk a končí až u prostorově komfortních 4+kk. Navíc první patro všech domů spojuje velká terasa. Jednotlivé bytové jednotky v novostavbách nabízejí množství úložných prostor. Zahájení prodeje je stanoveno na jarní termín roku 2015 a byty k nastehováni 2017. Za výstavbou Karlín Parku stojí realitní a investiční společnost Daramis Group, která vznikla již v letech 2000.

Byty:

Nové bydlení je nabízeno s užitnou plochou od 48 m2 až do 58 m2. K velké části bytů náleží i celkem prostorný balon se svou vlastní výměrou 7 m2, který poskytuje optimální zázemí pro popíjení ranní kávy s přímým výhledem na privátní park a daleké okolí. Byty jde navíc efektivně spojit do prostorově velkorysých apartmánů. V nejnižším podlaží naleznete byty, na které navazuje architektonicky zdařilá společná terasa s rozlohou o 900 m2 se svěží zelení jako zázemí pro večírky, oslavy nebo jen společné posezení s přáteli. Nejdůležitější otázkou však zůstává parkování. Tento problém je pro každého majitele bytu v novostavbách vyřešen podzemní garáží s dostatečným počtem parkovacích míst. Navíc je celý privátní park bude střežen sofistikovaným bezpečnostním kamerovým systémem.

Lokalita:

Nové bydlení v Karlín Parku (v ulici Nekvasilova) Praha 8-Karlín je situováno do blízkosti centra hlavního města. Projekt je od něho vzdálen pouhých 7 minut. V docházkové dostupnosti do 1 minuty naleznete stanici metra Invalidovna nebo Florenc, který je vzdálen celkem 2 minuty jízdy automobilem. Nedaleko rezidenčního areálu se nachází i na nájezd na magistrálu poskytující přímé spojení na Brno, Plzeň, Liberec a Hradec Králové. Nechybí zde uměle vytvořený park ani kvalitní a především bezpečné dětské hřiště zrealizované dle aktuálních předpisů. V nejbližším okolí v docházkové dostupnosti naleznete celou řadu škol, školek, restaurace a občanské vybavenosti. Přímo naproti rezidence je k dispozici moderní sportovní centrum vybavená bazénem, bowlingem, tenisovými a squashovými kurty nebo posilovnou a Golf Centrum Čechie. Jen několik minut chůze od developerského projektu narazíte na golfové odpaliště. Milovníci cykloturistiky mohou využít přítomných uměle vytvořených cyklostezek. Privátní park nabízí zázemí i pro rodiny s dětmi nebo odpočinkovou zónu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (56 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky