25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Karlin Park

Vyprodáno
Nekvasilova, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  7852
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  2017
 • Plocha bytů (od - do):
  48 - 58 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  neuvedeno

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Karlin Park nabízí nové byty v části Karlín na Praze 8 v ulici Nekvasilova. Developerský projekt je určen, jak pro náročnější jednotlivce, tak i pro malé rodiny hledající ideální místo pro založení svého vlastního domova. Jedná se o celkem 3 bytové domy s 11 patry. Projekt disponuje celkovým počtem 136 nových bytů v privátním parku poblíž tepajícího centra metropole. I přes to je zajištěn maximální klid a odpočinek podobný životu v malém městě. Dispozice bytových jednotek začínají na oblíbených 1+kk a končí až u prostorově komfortních 4+kk. Navíc první patro všech domů spojuje velká terasa. Jednotlivé bytové jednotky v novostavbách nabízejí množství úložných prostor. Zahájení prodeje je stanoveno na jarní termín roku 2015 a byty k nastehováni 2017. Za výstavbou Karlín Parku stojí realitní a investiční společnost Daramis Group, která vznikla již v letech 2000.

Byty: Nové bydlení je nabízeno s užitnou plochou od 48 m2 až do 58 m2. K velké části bytů náleží i celkem prostorný balon se svou vlastní výměrou 7 m2, který poskytuje optimální zázemí pro popíjení ranní kávy s přímým výhledem na privátní park a daleké okolí. Byty jde navíc efektivně spojit do prostorově velkorysých apartmánů. V nejnižším podlaží naleznete byty, na které navazuje architektonicky zdařilá společná terasa s rozlohou o 900 m2 se svěží zelení jako zázemí pro večírky, oslavy nebo jen společné posezení s přáteli. Nejdůležitější otázkou však zůstává parkování. Tento problém je pro každého majitele bytu v novostavbách vyřešen podzemní garáží s dostatečným počtem parkovacích míst. Navíc je celý privátní park bude střežen sofistikovaným bezpečnostním kamerovým systémem.

Lokalita: Nové bydlení v Karlín Parku (v ulici Nekvasilova) Praha 8-Karlín je situováno do blízkosti centra hlavního města. Projekt je od něho vzdálen pouhých 7 minut. V docházkové dostupnosti do 1 minuty naleznete stanici metra Invalidovna nebo Florenc, který je vzdálen celkem 2 minuty jízdy automobilem. Nedaleko rezidenčního areálu se nachází i na nájezd na magistrálu poskytující přímé spojení na Brno, Plzeň, Liberec a Hradec Králové. Nechybí zde uměle vytvořený park ani kvalitní a především bezpečné dětské hřiště zrealizované dle aktuálních předpisů. V nejbližším okolí v docházkové dostupnosti naleznete celou řadu škol, školek, restaurace a občanské vybavenosti. Přímo naproti rezidence je k dispozici moderní sportovní centrum vybavená bazénem, bowlingem, tenisovými a squashovými kurty nebo posilovnou a Golf Centrum Čechie. Jen několik minut chůze od developerského projektu narazíte na golfové odpaliště. Milovníci cykloturistiky mohou využít přítomných uměle vytvořených cyklostezek. Privátní park nabízí zázemí i pro rodiny s dětmi nebo odpočinkovou zónu.

Více info: http://www.karlinpark.cz/

Lokalita

Nekvasilova, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Karlin Park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty