Developerský projekt Karolína Plazza 2

V prodeji
Sokolovská, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Karolína Plazza 2 zahrnuje čtyři domy umístěné v rámci klasického karlínského domovního bloku v typické zástavbě pražských činžovních domů z počátku 20. století.

Celkem domy nabídnou 54 bytových jednotek s dispozicemi od 1kk po 4kk. Rezidenční funkce je kombinována s administrativou, v přízemí je umístěna obchodní pasáž, podzemní podlaží obsahují hromadné garáže.

Developerem je společnost MS-INVEST a.s., kolaudaci plánuje na jaro 2021.

Lokalita: Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí a je součástí Prahy 8. Nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně kulturního vyžití a široké škály kaváren, restaurací a obchodů.

Velkou výhodou lokality je umístění v širším centru města, s výbornou dostupností do centra i do ostatních lokalit díky husté síti MHD. Naproti projektu se nachází tramvajová zastávka i stanice metra B Křižíkova, autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut.

V okolí se nachází několik parků - Kaizlerovy sady, Vítkov či Karlínské náměstí.

Co si o projektu “Karolína Plazza 2” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty