30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Kaskády Barrandov VI

Vyprodáno
Werichova, Barrandov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7562
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Barrandov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 119 m2
 • Počet bytů celkem:
  148
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu:
Projekt Kaskády Barrandov je nyní zcela vyprodán. Připravujeme nové etapy.
Kaskády Barrandov VI se nachází na Praze 5 ve čtvrti Barrandov, projekt tvoří dvě budovy a dohromady zde nalezneme 148 nových bytů. Díky své jedinečné architektuře tento dům zapadá do okolní zástavby a působí velmi nadčasově. Byty jsou již v prodeji. Prodejcem a zároveň developerem stavby, je společnost Finep.

Byty: Developerský projekt připravil byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Jejich rozloha se bude pohybovat od 29 do 119 m2. Ceny oscilují rozmezí od 2 126 000 korun do více než 6,5 milionu Kč včetně DPH. K bytům jsou dostupné balkony či rozměrné terasy a podzemní garážové stání. Potěší též přítomnost kočárkárny. Nové byty budou dodávány ve velmi vysokém standardu. Dveře ve společných prostorách nabídnou čipový systém, jenž zvyšuje komfort. Okna jsou v celém bytovém komplexu plastová vícekomorová s čtyř-polohovým otevíráním, a tak zadržují co nejvíce unikajícího tepla. Vnitřní dveře jsou většinou jednokřídlé plné s povrchem z folie Sapelit. Vstupní dveře do bytu nabídnou vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou protipožární a disponují bezpečnostním kováním a ocelovými zárubněmi. Samozřejmostí je panoramatické kukátko. Co se týče podlahových krytin, nalezneme zde opravdu kvalitní materiály. V koupelně, komoře, chodbě a na WC je položena keramická dlažba. Na stěnách jsou pak keramické obklady. V pokojích a ložnicích nalezneme podlahovou krytinu značky Barkotex. Jedná se o laminátové plovoucí podlahy. V kuchyňském koutu je položena keramická dlažba. Na terasách, balkonech a lodžiích nalezneme keramické či betonové dlaždice. Sanitární keramika pochází od ověřených výrobců. V koupelnách jsou keramické umyvadlo, vana či sprchový kout se zástěnou. Na toaletě pak najdeme závěsný keramický klozet s krytou nádržkou a umývátko. Vytápění zajišťuje ústřední topení společné pro celý dům. V bytech se nachází otopná desková tělesa a otopný žebřík v koupelně.

Lokalita: Nové bydlení na Praze 5 leží ve čtvrti Barrandov v ulici Werichova. V docházkové vzdálenosti se nachází takřka všechny služby, které jsou ke každodennímu životu potřeba. Navíc je toto místo bohaté na cyklostezky, lesní cesty a rozsáhlé plochy zeleně, díky nimž je snadné uniknout z ryku velkoměsta a na chvíli vydechnout a pročistit si hlavu. V docházkové vzdálenosti od nového bydlení na Praze 5 se nachází několik obchodů, restaurací a kaváren. Kvalitní zdravotní péči zajišťuje poliklinika spolu s blízkou lékárnou. Velmi oblíbenou atrakcí je aquapark, který si děti prostě zamilují. Potěší blízkost tramvajových linek, díky nimž je možné zanedlouho se dostat do centra Prahy. Samozřejmá je blízkost několika základních a mateřských škol. Nové bydlení na Praze 5 je zasazeno do malebného prostředí. Velkým pozitivem tohoto bydlení je dopravní dostupnost a široká infrastruktura hromadné dopravy. Bydlení už prostě nemůže být pohodlnější.

Lokalita

Werichova, Barrandov, Praha 5

Co si o projektu “Kaskády Barrandov VI” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty