25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Ke Džbánu 39

Vyprodáno
Ke Džbánu, Liboc, Praha 6

Detaily

 • ID:
  12392
 • Stav:
 • Developer:
  HOME DELUXE PRAGUE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Liboc
 • Byty k nastěhování od:
  květen 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  21 - 38 m2
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.986.080 Kč - 3.564.370 Kč

O projektu

O projektu: V Liboci, oblíbené části Prahy 6, se buduje developerský projekt Ke Džbánu 39 zahrnující nový dům v ulici Ke Džbánu 39. Z bytového komplexu je to pár kroků do přírody. Nedaleko se nalézá přírodní rezervace Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán, Obora Hvězda nebo Libocký rybník, takže jde o bydlení uprostřed zeleně. Nový dům obklopuje zahrada s krásným výhledem na rozkvetlé stromy a rodinné domy v okolí. V novostavbě se nachází celkem 8 nových bytů (z toho jeden ateliér). Developerem a prodejcem je společnost Home Deluxe Prague s.r.o.

Byty: Novostavba obytného souboru Ke Džbánu 39 zahrnuje nové byty o plošných dispozicích 1+kk a 2+kk. Rozloha bytů činí od 24,6 m2 až po 42,3 m2. Všechny byty kromě ateliéru mají svoji sklepní kóji. Tři byty v přízemí mají zahradu, některé byty mají terasu nebo balkon. Ceny jsou k dispozici u prodejce.
Svislé a vodorovné konstrukce domu jsou vyztužené železobetonem. Venkovní fasáda domu je vybavena zateplením 160 mm Grey a opatřena štukovou omítkou, která se ve finále pokrývá akrylátovou fasádní barvou. Střešní krytina se používá keramická, uložená na dřevěném krovu., mezi krokve se ukládá tepelná izolace 260 mm, klempířské prvky jsou měděné nebo titanzinkové. Vstupní dveře jsou restaurované historické. Osazují se Eurookna s izolačním dvojsklem. Hlavní schodiště je pokryto keramickou dlažbou. Nově se provádí rozvody kanalizace, topení, silno i slaboproudu. Součástí jsou terénní úpravy pozemku a jeho oplocení. Ve standardu se nabízí dubové vyhřívané podlahy se zabudovaným topením. Vyhřívané podlahy jsou také v koupelnách, kde je dlažba. K dispozici je pět řad designových koupelen vybavených luxusní sanitou od firem Villeroy & Boch (závěsný klozet a sedátko, umyvadlo) a HŰPPE. Umyvadlové, vanové a sprchové baterie se dodávají od firmy Hansgrohe. Každý zájemce si může vybrat řešení podle vlastního vkusu, které mu bude vyhovovat.

Lokalita: Příjemné okolí developerského projektu Ke Džbánu 39 nacházejícího se v katastru Prahy 6 ve čtvrti Liboc láká hlavně milovníky přírody. Rezidenční objekty jsou situovány do ulice ke Džbánu 39. Pouhé dvě minuty od domu narazíte na autobusovou zastávku Divoká Šárka, ze které odjíždějí autobusové linky číslo 108, 119, 142 a 191. U stanice metra Nádraží Veleslavín jste autobusovou linkou číslo 119 nebo 142 za 7 minut, v centru města potom za 20 minut. Výborná je i dopravní situace z pohledu automobilové dopravy, protože za minutu od výjezdu od domu jste na Evropské třídě, odkud se můžete vydat jak do centra, tak i ven z města. K letišti v Ruzyni je to autem 11 minut. Nejvýznamnější památkou v okolí je letohrádek Hvězda, renesanční stavba z let 1555-1558, kde se v současné době nachází expozice o bitvě na Bílé Hoře, která se zde nedaleko odehrála. Dojedete tam autem za 4 minuty. Ze zábavných atrakcí v okolí narazíte hlavně na Archeologický park Liboc, kde si můžete vyzkoušet, jak se žilo ve středověku. Docházková vzdálenost parku činí 13 minut. Za divadlem musíte na Dejvickou, kde se nalézá Divadlo S+H, tedy Spejbla a Hurvínka, Dejvické divadlo a také Divadlo Semafor, kde jste autobusem číslo 119 nebo 142 a metrem linkou A za 20 minut. Přírodu si můžete vychutnat v blízkém parku Divoká Šárka vzdáleném jenom 3 minuty chůze. Zde také najdete koupaliště Džbán zahrnující dva bazény, brouzdaliště, tobogán i skluzavky, dojezdová vzdálenost autem je 9 minut. Sportovní vyžití představuje také TJ Liboc, kde jsou tenisové kurty pro veřejnost, hřiště a tělocvična. Šest minut pěšky v Libocké ulici se nalézá mateřská škola Libocká. Celkem 7 minut jízdy některou z autobusových linek číslo 108,142 nebo 191 se nachází základní škola Dědina v Žukovského ulici. Městská poliklinika Praha ve Zvoníčkově ulici s širokým zázemím praktických i odborných lékařů je dosažitelná po 16 minutách jízdy autobusem číslo 191 nebo autem za 6 minut. Pojedete-li od domu 9 minut autobusem číslo 191, dostanete se k supermarketu Billa v ulici Na Petřinách, kde můžete nakupovat.

Lokalita

Ke Džbánu, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Ke Džbánu 39” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty