28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Kejřův Park II

Vyprodáno
Nademlejnská, Hloubětín, Praha 9

Detaily

 • ID:
  2631
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Hloubětín
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 100 m2
 • Počet bytů celkem:
  88
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Kejřův park II. je naprosto jedinečným projektem, který je umístěn do ryzí přírody uprostřed Prahy 9, lokalita Hloubětín, avšak i když jste uprostřed poklidné přírody, stále jste v docházkové vzdálenosti k službám, obchodům i MHD. Tato rezidence s novými byty je součástí mnohem většího a velice úspěšného projektu, jež zde probíhá již několik let. Kejřův Park II. byl nominován na cenu v prestižní soutěži o Best reality roku 2013. Developeři zde nabízí možnost k bydlení v bytech o dispozici 1+kk až 4+kk.

Nové byty ve zdejší rezidenci nabízí to nejkomfortnější bydlení, jaké můžete v současné době v Praze nalézt. Jde o moderní bezpečné bydlení s vysokým zabezpečením a non stop recepcí. Každý byt, který je tu nabízen, má buď balkon, nebo předzahrádku. Uvnitř areálu naleznete dětské hřiště a nechybí zde dokonce ani 3D kino. Koupit si tu můžete nové byty o dispozici 1+kk – 4+kk, které jsou veliké 37,8 m2 až 97,8 m2. Ve standardním vybavení máte kvalitní přírodní materiály, včetně dýhovaných plovoucích podlah, interiérových dveří a kvalitních dřevěných Euro oken. Vybrat si také můžete z široké nabídky standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů. Samozřejmostí jsou rovněž i bezpečnostní vstupní dveře. Byty ve zdejší rezidenci spadají do energetické třídy C. Developerem pojektu je společnost Star Group.

Lokalita: Kejřův Park II je umístěn v naprosto jedinečné lokalitě v Praze 9 na zeleném ostrově, kde naleznete ráj, který je však snadno dostupný z centra města Prahy. Dostanete se sem velmi snadno nejen motorovým vozidlem, ale i městskou hromadnou dopravou. Lokalita je umístěná v přenádherné přírodě nedaleko Hořejšího rybníku, který je právě revitalizován a budou okolo něj vést pěší turistické stezky i cyklostezky. V okolí rezidence také bude park o rozloze 16 000 m2, jež bude protkán relaxačními zónami, dětskými hřišti, cyklistickými stezkami, trasami pro pěší, in line brusle i pro matly s kočárky. Součástí tohoto parku budou i jedinečná jezírka. Bude to místo, kde budete moci sportovat, aktivně odpočívat, procházet se, hrát si i pořádat pikniky. Přímo v dané rezidenční oblasti se dokonce nachází i restaurace a mateřská školka.

Lokalita

Nademlejnská, Hloubětín, Praha 9

Co si o projektu “Byty Kejřův Park II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty