30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Kesnerka living

Vyprodáno
Pod Kesnerkou, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2873
 • Stav:
 • Developer:
  Kesnerka Living. s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  56 - 97 m2
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Cena bytů (od - do):
  28.000.000 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba Kesnerka Living je rezidenční projekt, jakých v současné době nenaleznete mnoho. Elegantní a nadčasová stavba nabízí vysoce kvalitní bydlení v reprezentativním moderním domě, ve kterém je pouze 9 nových bytů. Terénní profil pozemku umožnil česko-rakouské dvojici mladých architektů zajímavé řešení domu, který je v souladu s místem, na kterém se nachází. Dům se jakoby vznáší nad svahem, velkorysá skleněná fasáda umožňuje nádherný výhled na Prahu, ale zároveň zachovává soukromí obyvatel domu. Elegantní a nadčasová stavba nabízí bydlení v 9 bytech na třech podlažích. Každý byt má velkou terasu, garážové stání a sklep. Uspořádání jednotlivých bytů je promyšlené a zaručuje optimální kvalitu bydlení. Dispozice bytů v nejvyšším patře je navíc flexibilní a umožňuje propojení do 2 velkorysých a originálně pojatých bytových objektů. Vilový dům se nachází v žádané lokalitě, v ulici Pod Kesnerkou, v klidné části Smíchova, který v posledních letech zažívá prudký rozvoj a stává se moderní městskou částí, ve které lidé nejen pracují, ale i rádi bydlí a tráví volný čas. Pozemek je svažitý a je z něj výhled na Prahu směrem k Vyšehradu a dále na centrum města. Plocha naproti pozemku a bezprostředně na hranici sousedního pozemku je pokryta lesním porostem, který se rozprostírá po celém kopci. Na sousedním pozemku se nachází starší obytná vila, pravděpodobně z 19. stol.

Lokalita: Vilový dům se nachází v žádané lokalitě, v ulici Pod Kesnerkou, v klidné části Smíchova, který v posledních letech zažívá prudký rozvoj a stává se moderní městskou částí, ve které lidé nejen pracují, ale i rádi bydlí a tráví volný čas.
Pozemek je svažitý a je z něj výhled na Prahu směrem k Vyšehradu a dále na centrum města. Plocha naproti pozemku a bezprostředně na hranici sousedního pozemku je pokryta lesním porostem, který se rozprostírá po celém kopci. Na sousedním pozemku se nachází starší obytná vila, pravděpodobně z 19. stol. Sama ulice Pod Kesnerkou je klidným místem s malým provozem, vjezd do ulice je umožněn pouze rezidentům
Přestože se pozemek nachází na klidném místě, nečiní vzdálenost k nejbližší autobusové zastávce více jak 2 minuty chůze a k nejbližší zastávce tramvaje pak 3 minuty chůze (ul. Radlická), k nejbližší zastávce metra je to cca. 10 minut chůze (trasa B metra, stanice Smíchovské nádraží nebo Radlická).
Plavecká hala, fitness centrum a tenisová hala jsou vzdáleny rovněž jen několik minut chůze od domu. Na dosah ruky je nákupní centrum Nový Smíchov na Andělu.
Díky ul. Radlická, která je nedaleko, je zajištěno bezprostřední napojení na Jižní spojku (a tím i na dálnice směrem na Brno, Ústí n. Labem a Hradec Králové), stejně jako na dálnici D5 směrem na Plzeň a Rozvadov. Letiště je vzdálené 20 minut jízdy autem.

Lokalita

Pod Kesnerkou, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Kesnerka living” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty