04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Kestřanské dvory

V prodeji
Kestřany, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Kestřany
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  4-7+kk

O projektu

Kestřanské dvory jsou projektem rodinného bydlení ve třech kategoriích domů. Celkem 19 domů nabízí rozlohy od 158 do 271 metrů čtverečních a dispozice od 4+kk po 7+kk. Všechny domy jsou nabízeny v kategorii Premium Standard, v rámci které nechybí výběrové materiály povrchů, fotovoltaická elektrárna, rekuperace či inteligentní řízení a ovládání domácnosti. Zájemci mohou také rozšířit vybavení domu o saunu, bazén, či kompletní vybavení celého interiéru nebo zahrady. Projekt bude dokončen na podzim 2023.

Lokalita

Projekt Kestřanské dvory najdete v obci Kestřany, v okrese Písek v Jihočeském kraji. V obci žije méně než tisícovka obyvatel a z hlediska občanské vybavenosti se zde nachází mateřská i základní škola, obchod, restaurace i pošta. Milovníkům sportu je k dispozici golfový klub, za zelení je možné vyrazit k některému z řady rybníků. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy. Zdejší raritou jsou dvě dochované gotické  tvrze v těsném sousedství a místní zámek. Z Kestřan je možné dojet autem za 12 minut do Písku, za čtvrt hodiny do Strakonic nebo za 45 minut do Českých Budějovic.

Lokalita

Kestřany, Jihočeský kraj

Co si o projektu “Kestřanské dvory” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty