30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Klamovka Five

V prodeji
Plzeňská, Smíchov, Praha 5

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
    Exafin
  • Byty k nastěhování od:
    1Q/2024
  • Velikost jednotek:
    1-4+kk

O projektu

V blízkosti oblíbené pražské čtvrti Anděl na rozhraní Smíchova a Košíře vzniká nadstandardní projekt rezidenčního bydlení Klamovka 5.

Rezidenční areál bude tvořit pět bytových domů obklopených zelení. K dispozici jsou byty velikosti 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 42 až 92 m2. Byty jsou provedeny stupňovitou formou, díky které budou předzahrádky součástí vybraných jednotek také v druhém a třetím patře. Součástí ostatních bytů je balkon či lodžie. Majitelé mají možnost dokoupení parkovacího stání v podzemních garážích. Součástí domů jsou komerční prostory

Projekt realizuje developerská společnost Exafin. Dokončení výstavby je plánováno na říjen 2023. Noví majitelé se mohou stěhovat v prosinci téhož roku.

Lokalita:

Rezidenční projekt vzniká na pomezí čtvrtí Smíchov a Košíře podél ulic Holečkova a Plzeňská nedaleko oblíbené čtvrti Anděl. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích zařízení a obchodního centra Nový Smíchov.

Volnočasové aktivity lze provozovat v blízkém parku Ladronka. K relaxaci lze využít i Cibulecký háj, Zahradu Klamovka nebo Husovy sady.

Pohodlné spojení s centrem Prahy zajišťuje MHD. Zastávka se nachází v těsné blízkosti domů.

Lokalita

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Klamovka Five” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty