25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Koivu Zličín

Vyprodáno
Křivatcová, Zličín, Praha 5

Detaily

 • ID:
  11156
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Zličín
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 153 m2
 • Počet bytů celkem:
  164
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.400.935 Kč - 10.852.427 Kč

O projektu

O projektu (Etapa 2): V pražské čtvrti Zličín se v katastru městského obvodu Praha 5 buduje nový developerský projekt Koivu Zličín. Jedná se již o druhou etapu. V Křivatcové ulici zde vznikají nové byty. V rámci druhé etapy projektu se staví celkem šest nových domů s označením F, G, H, I, J a K. Velkou výhodou je umístění novostaveb v blízkosti dvou rybníků, což nabízí i velmi příjemné okolí k relaxaci. V interiéru šesti nových domů najdou zájemci o bydlení 90 nových bytů. Charakter bydlení je komorní s dostatkem soukromí i zeleně v okolí a dětským hřištěm. Novostavby mají pouze čtyři nadzemní podlaží. Využívají funkční a střídmou architekturu s plochými střechami s atikou. Obytný soubor se pyšní energetickými štítky třídy B, z čehož vyplývá, že jde o nízkoenergetickou stavbu. Prodej bytů začal již v květnu 2016, v srpnu byla zahájena stavba. Dokončení hrubé stavy je naplánováno na jaro 2017, kolaudace potom na podzim 2017. K nastěhování by byty měly být k dispozici v období leden-březen 2018. Developerem a prodejcem druhé etapy Koivu Zličín je společnost YIT Stavo s.r.o.

Developerský projekt Koivu Zličín, konkrétně jeho druhá etapa, je situována od oblasti Zličína na Praze 5. Obytný soubor najdete v Křivatcové ulici. Byty mají prostorové dispozice od 1+kk až po 5+kk. Velikost budovaných bytů se pohybuje v rozmezí od 35 m2 do 153 m2. K přízemním bytům náleží předzahrádka, která se hodí například k pěstování květin nebo letnímu grilování, byty v nejvyšším podlaží mají zase prostorné terasy k odpočinku. Byty umístěné ve 2. a 3. podlaží se chlubí balkony určenými k posezení. Zajištěno je 90 garážových stání a sklepní kóje pro každý byt, nechybí také praktické kočárkárny. Pro ověření cenových relací, v nichž se byty pohybují, kontaktujte prodejce. Ve standardech bytů klade developer důraz na kvalitu. Vstupní bezpečnostní dveře do bytů dodává firma NEXT, interiérové dveře společnost Sapeli. V obytných místnostech se pokládají laminátové plovoucí podlahy firmy KPP nebo dřevěné podlahy Kährs. Obklady a dlažby pocházejí od firmy Ptáček. Do koupelen se instaluje sprchová vanička Riho a zástěna Concept, sprchové a vanové sety a baterie Saga a Eurosmart, smaltované vany Eurowa nebo Concept, dále samozřejmě i sanitární keramika dodávaná opět firmou Ptáček.

O projektu (Etapa 1): V pražské čtvrti Zličín v městském obvodě Praha 5 roste zbrusu nový developerský projekt s názvem Koivu Zličín. Nové byty se budují v Křivatcové ulici. Vzniká zde celkem pět bytových domů, které se staví v rámci první etapy obytného souboru. Novostavby tvoří samostatné bytové domy. Vybuduje se zde celkem 70 bytů. Jedná se o moderní domy s celkem čtyřmi nadzemními podlažími. Typická je pro ně funkčnost a střídmost v celkovém provedení, nahoře se nacházejí ploché střechy s atikou. Jde o nízkoenergetický projekt s domy s energetickým štítkem třídy B. Plánovaný termín dokončení pro první etapu je rok 3/2018. V rámci další etapy by mělo vzniknout ještě šest domů, projekt má mít celkově 11 domů. Developerem a prodejcem je YIT Stavo s.r.o. se sídlem v Praze na Evropské ulici.

Byty: Rezidenční komplex Koivu Zličín se skládá z bytů o prostorových dispozicích 2+kk až 4+kk. Přízemní byty jsou vybaveny předzahrádkou, byty v nejvyšším podlaží doplní terasy. Ve 2. a 3. podlaží disponují byty balkonem. V přízemí bytových domů se nacházejí také garážová stání, kočárkárny a sklepy pro všechny byty. Ovšem jsou pouze orientační, před koupí je třeba je ověřit u developera. Pokud jde o velikost bytů, pohybují se v rozmezí od 43 do 103 m2.

Lokalita: Atraktivní lokalita pražské čtvrti Zličín přilákala developery, kteří zde na Praze 5 budují developerský projekt Koivu Zličín. Stavba nových bytů navazuje na původní zástavbu rodinných domů v ulici Křivatcová. Novostavby mají velmi příjemné okolí v podobě dvou rybníků.

Protože Zličín je čtvrtí se zástavbou rodinných domků a také sídlišť, není zde mnoho významných kulturních památek. Zajímavou starou historickou budovou je ovšem hospoda Bílý beránek v ulici Na Radosti postavená před polovinou 18. století. Pokud se na ní budete chtít podívat, pěšky to z Křivatcové zvládnete za 11 minut. Jedou sem také autobusy 164, 180, 257 a 306, a sice po dobu 6 minut. Nejvýhodnější je ovšem pochopitelně cesta vlastním autem trvající pouhé 2 minuty. Pozoruhodné je i archeologické naleziště v Hrozenkovské ulici, kde v letech 2005-2008 proběhl výzkum a při vykopávkách bylo odhaleno 177 kosterních hrobů z pravěku. Ulice je dostupná po minutu trvající procházce.

Za kulturou můžete na Zličíně vyrazit do zdejšího kina Cinema City v Řevnické ulici. Doprava sem je velice rychlá. Nejideálnější je zvolit auto, kterým sem dojedete už za 6 minut. Dále máte v dopravních možnostech na výběr autobusy těchto čísel: 164, 180, 257 a 306, jimiž pocestujete 9 minut. Příliš dlouhá není ani pěší procházka, kterou dobrý chodec zdolá za 14 minut. Na Zličíně také funguje amatérské divadlo, ke svým vystoupením používá prostory SDH Zličín, tedy Sboru dobrovolných hasičů Zličín. Z Křívatcové je to do uvedených prostor pouhá minuta pěší cesty, sídlí totiž ve stejné ulici.

Zábavu a různé kreativní kurzy pro děti i dospělé nabízí CVC Bilbo amavet v Nedašovské ulici. Narazíte zde na různé kroužky a kluby od výtvarných až po taneční a sportovní. Autem k němu dojedete za 2 minuty, pěšky je to o něco delší, a sice 6 minut.
Příroda je ve Zličíně a okolí zastoupená v poměrně velké míře. U Halenkovské ulice leží park Na Prameništi. Autem k němu dojedete za 2 minuty, pěšky vám to potrvá minuty čtyři. Nedaleko se nacházejí Hostivické rybníky, k nimž se dopravíte městský autobusem 306 za 17 minut či autobusem 257 za 23 minut, autem vám bude výlet trvat 7 minut. Ovšem v ulici Dolňanské a u trati poblíž nádraží Praha Zličín jsou dva ještě bližší rybníky. K rybníku u Dolňanské ulice je pěšky 5 minut, k rybníku u trati 8 minut.

Pro sportovce je na Zličíně rozsáhlé zázemí. Velké fitness centrum se nalézá přímo v obchodním centru Metropole Zličín. Najdete zde i saunový svět. Dále se v Metropoli Zličín v Řevnické ulici nachází Family Fitness Olgy Šípkové, známé propagátorky aerobiku a cvičení vůbec. Kromě toho tu najdete i Best Bowling, velkou hernu kuželek. Cestu do Metropole Zličín zvládnete po 6 minutách jízdy autem, nebo po 10 minutách jízdy některým z autobusů z tohoto výčtu: 164, 180, 257 a 306 či dokonce 15 minutové procházce. V ulici Na Radosti má své sídlo FC Zličín, fotbalový klub. Fotbalové hříště je velice blízko, dojdete k němu za pouhých sedm minut, autem to zvládnete ještě rychleji, a sice za 4 minuty. Dále se na Zličíně nalézá CMKarting –motokáry Praha v Ringhofferově ulici. Zajet k areálu můžete některým z těchto autobusů: 164, 180, 257, 306 a potrvá to 6 minut. Autem se vám putování zkrátí na polovinu, a sice pouhé tři minuty. Ovšem budete-li chtít, můžete se sem projít i pěšky a tehdy vám cesta bude trvat 10 minut. Ve Zličíně také končí cyklostezka vedoucí z Bubenče. Cyklostezky tu vedou i v úseku Sobín-Pražský okruh-Zličín, Sobín-hranice Prahy a Zličín-Pražský okruh.

Zdravotnické zařízení Zličín, které má zajistit zdravotní péči o zdejší obyvatele, sídlí v Nedašovské ulici. Dopravíte se k němu po pětiminutové jízdě autobusem, a to buď 164, 180 nebo také 257 či 306. Do Lékárny Řepy v Žufanovské ulici se dostanete autem za 5 minut nebo také autobusem číslo 164 či 180 za 13 minut.

Na mateřskou školu narazíte po 4 minutové chůzi v ulici Vratičové. Jedná se o mateřinku Bublinky, vlastním vozem se k ní svezete za pouhou minutu. Další blízká mateřinka nabízí dětem místa v Nedašovské ulici. Tentokrát je dojezdová vzdálenost autem 2 minuty, pěší procházka k ní potrvá 6 minut. Konečně poslední velmi blízká mateřinka má sídlo v ulici Na Radosti. Jedná se o školku Hakuna Matata Zličín. Pěší pouť k ní potrvá 10 minut, dojezd autobusem číslo 164, 180, 257 či 306 celkem 5 minut a samozřejmě nejrychlejší to bude autem, a sice za 2 minuty. Základní škola se nalézá v Nedašovské ulici. Cestování je v tomto případě velice krátké, autem trvá 2 minuty, pěšky 6 minut.

Jednu minutu pěší cesty od domu je přímo v Křivatcové ulici pobočka České pošty. Několik nejbližších bankomatů se nalézá v blízkém okruhu kolem metra Zličín. Jde o bankomaty Air Bank, Komerční banky a ČSOB a Raiffeisenbank v Řevnické ulici, kam je docházková vzdálenost 14 minut, dojezdová autobusem 9 minut a autem 7 minut. V Sárské ulici je také bankomat GE Money Bank. Pěšky se sem dostanete za 23 minut, městskou dopravou, tedy autobusovým spojením linkami 164, 180, 257 a 306 za 18 minut a konečně nejrychlejší je cesta autem. Ta trvá 6 minut.

Blízko je také Restaurant Fellini, a to v Sazovické ulici. Můžete se do něj vydat pěšky a stihnete k němu dorazit za 10 minut, autem bude váš čas poloviční. Milovníky zmrzliny ovšem potěší, že ještě blíže je Mlsárna na staré kovárně, velká zmrzlinárna. Autem do ní zajedete za 1 minutu, pěší procházka potrvá 3 minuty. Hned několik restauračních podniků se nachází hned metra, a sice Bagetrie Boulevard Zličín v Řevnické ulici a KFC Metropole Zličín na stejné adrese. Tutéž adresu má i kavárna řetězce Starbucks a také hamburgrárna Burger King a pizzeria La Carezza. Pěšky sem cesta trvá 14 minut, autem 7 minut, autobusy číslo 164, 180, 257 a 306 to zvládnou za 9 minut. McDonald´s Shopping Park Zličín ve Skandinávské ulici.

Příležitost k nákupům je na Zličíně celá řada. Velmi oblíbeným cílem zdejších obyvatel je obchodní centrum Metropole Zličín v Řevnické ulici. Nachází se tam hypermarket Tesco, ale i celá řada dalších obchodů. Kromě toho se na Zličíně nachází také IKEA. Dorazíte tam autem za 6 minut. Pěšky to zvládnete za 15 minut, městskou dopravou s použitím autobusů číslo 164, 180, 257 a 306 potom za 10 minut. Přímo k Tesku jede autobus číslo 180. V Sárské ulici se nachází hypermarket Globus. Autobusem číslo 164 nebo 180 k němu dorazíte za 17 minut. Pěšky vám to bude trvat 22 minut. Do Billy v Siemensově ulici se dopravíte metrem a autobusy číslo 164, 180, 257 a 306 a bude vám to trvat 17 minut. Můžete také jet rovnou autobusem číslo 180 a strávíte jízdou 21 minut. Autem cesta potrvá pouhých 6 minut.
Doprava je na Zličín velmi dobrá. Ke stanici metra Zličín to pěší procházkou zvládnete za 16 minut. Pokud pojedete autobusem číslo 164, 180, 257 a 306, potrvá cesta 12 minut. Autem k ní zajedete za pouhé 4 minuty. Na stanici autobusů Halenkovskou je to 2 minuty pěší cesty. Z ní se dostanete k metru na Zličín. Odjíždějí odsud autobusy 164, 180 a 257, 306. Ve Zličíně najdete také železniční zastávku, nádraží Praha-Zličín. Pěšky k ní dojdete za 17 minut, autobusy 164 nebo 180 sem dojedou za 9 minut, autem přijedete za 6 minut. Takzvaný pražský motoráček jezdí mezi Zličínem a pražským Hlavním nádražím. Cesta mu trvá 27 minut. Velice příznivá je situace i v oblasti silniční dopravy. Autem vyjedete na Rozvadovskou spojku, případně na Pražský okruh, takže se vyhnete přecpanému centru.

Lokalita

Křivatcová, Zličín, Praha 5

Co si o projektu “Koivu Zličín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty