30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Komunardů 35

Vyprodáno
Komunardů, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Komunardů 35 je ikonická polyfunkční stavba s originální architekturou plnou invence. Roh budovy tvoří jakási věž s hodinami, doplněná šplhající zelení. Tato sedmipodlažní novostavba, s plným i proskleným opláštěním a s plochou střechou s extenzivní zelení, nabízí dva nebytové prostory v 1. patře - kanceláře, 38 atraktivních bytů situovaných od 2. do 7. patra. V přízemí budovy se nachází obchody, kavárny, služby.
V rezidenci Komunardů 35 budete žít v naprostém komfortu, a to podle světových trendů. Ti, kteří reflektují na moderní a luxusní bydlení v centru Holešovic by neměli dlouho otálet, neboť zájem je obrovský – polovina bytů je již vyprodána.
Byty byly projektovány ve vysokém standardu a s dobře promyšlenými detaily: jsou tu 2vrstvé dřevěné podlahy, v koupelně a WC jsou kamenné obklady a dlažba, vstupní dveře mají bezpečnostní třídu 3, plynové vytápění – podlahové topení v koupelně, zásuvky pro TV, telefon a internet v každé obytné místnosti, apod. Prozatím mají zájemci možnost klientských změn, a to jak dispozičních tak i designových.
Ve třech podzemních podlažích se nachází garáže a sklepy.
Developery projektu jsou společnosti Property Solutions a Sebre; kolaudace se předpokládá v dubnu 2020, nastěhování pak do dvou měsíců od kolaudace.

Lokalita: Výstavba rezidence Komunardů 35 se realizuje na nároží ulic Komunardů a Přístavní, v městském obvodu Praha 7, katastrální území Holešovice. Jedná se o komfortní bydlení ve stále více žádané pražské čtvrti, která byla za poslední desetiletí značně zmodernizována.
Stále víc lidí chce v Holešovicích žít a není čemu se divit: lokalita má vynikající občanskou vybavenost; kromě toho základního jako jsou obchody, školy, poliklinika (Lékařský dům Holešovice – pěšky 7 minut, autem minutu) a další důležité instituce, tu najdete vyhlášené hudební kluby jako je SaSaZu, anebo Mecca; navštěvovat můžete multikulturní centrum La Fabrika, Divadlo Na Maninách, anebo uměleckou galerii DOX a v nich si můžete dopřát umělecké a kulturní zážitky z divadelních představení, vernisáží, filmových projekcí, výstav, a podobně, a to kousek od domova.
Nedaleko (5 minut autem, 10 minut MHD) se nachází největší pražský park Stromovka (Královská obora) a hned vedle něj Výstaviště (Maroldovo panorama, Lunapark, plavecký bazén, velká a malá sportovní hala, Křižíkova fontána (autem 4 minuty), Planetárium, Mořský svět, Divadlo Spirála, Goja Music Hall a mnoho dalších atrakcí).

Lokalita

Komunardů, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Komunardů 35” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty