02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt KOTI Braník

Vyprodáno
Na Výspě, Braník, Praha 4

Detaily

 • ID:
  607
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Braník
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 99 m2
 • Počet bytů celkem:
  107
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nové byty v architektonicky velmi vydařených stavbách inspirované Finskem. To je developerský projekt KOTI Braník se čtyřmi novostavbami, které spolu vytváří uzavřený komplex s nonstop ochrankou. Domy mají sedm podlaží, z nichž každé má svůj půvab. Pokud máte rádi výhled do krásné krajiny, vyberte si dům ve vyšších patrech. Jestliže rádi využíváte půvabných předzahrádek, přízemní podlaží je pro vás jasnou volbou. Developer YIT vybudoval rezidenční komplex KOTI Braník díky kvalitním materiálům a vytvořil tak komfortní vybavení v jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy 4. Díky promyšlenému rozestavení novostaveb nabízí projekt bezpečí a soukromí, je tedy více než vhodný pro rodiny s dětmi. Developer YIT si klade za cíl hledat vyvážení mezi životním prostředím a člověkem. Proto nejen v tomto projektu využívá technologie a materiály, které jsou největším možným způsobem šetrné k životnímu prostředí. Není to však na úkor komfortu, kterému se říká „finská kvalita života“. Všechny novostavby jsou energeticky úsporné.

Byty: Díky finské architektuře se v developerském projektu otvírá nová dimenze bydlení. Celkový počet nabízených bytů je 107. Ty jsou rozestavěny v dispozicích 1+kk až 4+kk. Ke každému bytu je možné pořídit garážové stání. A co je hlavní dominantou vybraných bytů – finská sauna jako součást standardního vybavení. Stejně tak na vás čekají kvalitní laminátové podlahy, italská keramika značkových výrobců včetně dlaždiček s dekorem, interiérové dveře mnoha typů a barevných odstínů, terasy a balkóny s krásným výhledem. Vyberte si standard nových bytů z různých cenových hladin PRONSSI, HOPEA, nebo KULTA. Pro nejnáročnější klienty je připravená hladina DELUX. Dalším kladem bytového areálu KOTI Braník je recepce s nepřetržitou ostrahou celého objektu, moderní zabezpečení, videointercom v každém bytu a možnost přikoupení sklepních kójí.

Lokalita: Developerský projekt je pro zájemce připraven v městské části Praha 4 - Braník, ul. Na Výspě. Tato lokalita nabízí vše, co si může moderní člověk přát. Nedaleké zelené plochy, vhodné k trávení volného času, ale blízko k ruchu velkoměsta. Všudypřítomná zeleň, cyklostezky a také golfové hřiště, to jsou jen některé možnosti trávení volného času aktivně v lokalitě Braníku. Projekt ovšem není na samotě u lesa. V okolí novostaveb je mnoho vilových čtvrtí, takže se klient nemusí bát samoty a odstřihnutí od sociálních vztahů. Dopravní dostupnost je zde na více než dobré úrovni. Cesta do centra zabere maximálně 25 minut. Autobusová zastávka je vzdálena pět minut klidné chůze. Pokud vlastníte automobil, na jižní spojce budete za pět minut. Vnější pražský okruh je vzdálen patnáct minut. V okolí nového bydlení KOTI Braník naleznete také spoustu architektonicky významných vil a usedlostí. Mezi nejvýznamnější patří Dominikánský dvůr se zvonicí, kostel svatého Prokopa, Branický pivovar a Branické ledárny. Nedaleko najdete také Branické skály s lesoparkem Dobeška a slavnou Dvořákovou vilou, kterou navrhl architekt Jan Kaplický.

Lokalita

Na Výspě, Braník, Praha 4

Co si o projektu “KOTI Braník” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty