25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Koti Green Motol

Vyprodáno
Plzeňská, Motol, Praha 5

Detaily

 • ID:
  4827
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Motol
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 124 m2
 • Počet bytů celkem:
  137
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Jak už název developerského projektu sám napovídá, jedná se o novostavbu, která je určená všem těm, kteří chtějí žít obklopeni zelení. Nové byty, které budou k dispozici od ledna 2016, se nacházejí v blízkosti centra Prahy a zároveň lze říci, že je to klidná lokalita v bezprostřední vzdálenosti od přírodního parku Košíře-Motol a golfového hřiště Golf Club Praha. Developerský projekt Koti Green Motol se inspiruje finskou architekturou, díky němuž je vznikající novostavba elegantní, jednoduchá, moderní s minimální energetickou náročností a každý z bytů je nadstandardně vybaven.
Novostavba je součástí Plzeňské ulice - Motol (je čtvrť v Praze 5). Celý areál je uzavřený, tudíž se nemusíte bát o Vaše soukromí a bezpečí. Čtyři nízkoenergetické bytové domy jsou určeny především těm, kteří touží po kontaktu s přírodou a zároveň se nechtějí vzdát pohodlí velkoměsta.

Byty: Stejně jako všechny projekty developerské společnosti YIT, a ani zde to není výjimkou, jsou ve finském stylu. Koti Green Motol a jeho 134 nových bytů jsou stavěny dle nejvyšších severských standardů. A ani zde není opomenut charakteristický prvek YIT a to sauna. Projekt je koncipován s důrazem na energetickou nenáročnost a pyšní se tedy třídou B. Uzavřený areál má pět nadzemních podlaží, a to poslední navíc disponuje ustupujícími velkými terasami. Bytové jednotky mají dispozice od 1+kk až 5+kk a dle vysokých standardů jsou zde vysoká okna, které celkově prosvětlí daný prostor. Ve většině případů je k dispozici balkón, který může být i zasklený a získáte tím tak zimní zahradu, dále předzahrádka či terasa. Nedílnou součástí novostavby jsou i garážová místa a zde je k dispozici na 166 takových míst.

Lokalita: Atraktivnost novostavby je podtržena jedinečnou lokalitou Praha 5 Motol, kdy je vlastně projekt Koti Green Motol obklopen jedním z nejstarších českých golfových hřišť Golf Club Praha, který je také chrání před další rezidenční zástavbou. Okolí pak dotváří i přírodní park Košíře - Motol, kde je místo pro veškeré sportovní vyžití a relaxaci. Pokud vyhledáváte aktivní způsob života, pak jsou zde kromě golfu také cyklostezky, trasy pro běh či on-line bruslení. Spojení do centra je pak zajištěno autobusovou a tramvajovou dopravou a za nákupy či zábavou se tak dostanete za 10 minut. Do budoucna by měla být v této lokalitě vybudována i stanice metra- u nemocnice Motol. Komerční část a všechny ostatní služby pak obsáhne nákupní centrum ve Stodůlkách či nákupní centrum Zličín. V okolí pak samozřejmě najdete i dvě mateřské školky, základní školu, nemocnici, poštu a restaurace. Celkově lze tedy říci, že Praha 5 je klidná a dynamická čtvrť.

Historie: Historie čtvrti Motol sahá až do středověku. Na rozdíl od jiných pražských čtvrtí se zde nenachází nějaká rozsáhlejší bytová zástavba či sídliště. Kolem původní vesnice zůstaly pouze louky, které jsou citlivě zastavovány.

Praha - Projekt KOTI Green Motol hlásí hotové čtyři hrubé stavby - 20.1.2015

Projekt KOTI Green Motol, který byl developerskou společnosti YIT Stavo spuštěn na začátku roku 2014, hlásí první pokroky. První čtyři domy mají již hotovu hrubou stavbu a pokračují podle plánu. Budova A je dokonce již z podstatné části zateplena, takže se nyní větší pozornost poté mohla věnovat práci na střeše a na fasádě. Developerská společnost YIT Stavo by ráda projekt dokončila ve 4. čtvrtletí roku 2015.

Výhody tohoto developerského projektu a aktuální trendy v architektuře a bydlení popisuje Marek Kontriš, marketingový manažer YIT. „Byty v KOTI Green Motol nabídnou příjemné bydlení obklopené zelení, které je atraktivní pro stále více Pražanů. Dokazují to prodeje projektu, kdy je aktuálně z celkového počtu 137 bytových jednotek prodáno již 60 procent. V KOTI Green Motol najdou noví majitelé nejen klid a prostor pro relaxaci, ale také kvalitní bydlení ve finském stylu, který reprezentují přírodní materiály, zasklené balkony a v některých bytech dokonce sauny,“ dodává Kontriš.

Na přelomu roku byly práce z povětrnostních důvodů naplánovány na samotný vnitřek budovy. V budovách A, B a C jsou již hotové rozvody a jsou obkládány koupelny. Fasáda budovy A je již dokončena, takže se v současné chvíli dodělávají rozvody v budově D. V dalších budovách se bude pracovat na obkladech a dlažbách. Prodej bytů zajišťuje společnost YIT prostřednictvím vlastního oddělení. V tomto kalendářním roce čeká nejbližší okolí projektu urovnání terénu a bude zde také postavena parterová prosklená stěna.

Lokalita

Plzeňská, Motol, Praha 5

Co si o projektu “Koti Green Motol” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty