05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt KOTI Hostivař II.

Vyprodáno
Zemské právo, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • ID:
  2052
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 122 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Hostivař II. je vybudovaný ve stejnojmenné pražské čtvrti Hostivař, která spadá do městského obvodu Praha 10. Novostavbu najdete v ulici Zemské právo. Klidná vilová čtvrť poblíž přírodního parku Meandry Botiče a Hostivařské přehrady je příjemným okolím dvou nových domů. Oba dva bytové domy jsou již postaveny. Mají 4 a 5 pater a k nastěhování zde na případné zájemce čeká 41 bytů. Jde o bydlení ve finském stylu, nabízí velmi promyšlenou koncepci různých typů bytů. Jedná se o nadčasovou architekturu vyznačující se velice jednoduchým designem. Používají se kvalitní stavební materiály, přičemž dominuje především přírodní dřevo. Byty disponují balkony a terasami. Podle vlastního výběru je možné si zvolit barevné markýzy. Budovy disponují průkazem energetické náročnosti třídy B, čili jde o nízkoenergetické stavby. Roční spotřeba obou domů proto nepřesahuje hodnotu 50 kWh/m2. Developerem a prodejcem je společnost YIT Stavo s.r.o. se sídlem na Evropské ulici na Praze 6.

Byty: Nabídka standardů je rozčleněna do dvou cenových hladin. První KULTA znamená vyšší čili zlatý standard, který preferuje vysoce kvalitní přírodní materiály. Druhý HOPEA přináší stříbrný standard pro lidi, kteří preferují kvalitu za rozumnou cenu. HOPEA standard nabízí podlahy obytných místností a šaten v tomto provedení: Witex Wine Twist Dub bílý 1, Javor 3, Akácie 1, Dub 1, Buk 3, Wenge 1, Javor 2, Ořech 3, Třešeň 3, Dub 3, Tigerwood 1. V provedení KULTA jsou k dispozici podlahy: Kährs Dub Lava, Dub Como, Dub Sorrento, Jasan Kalmar, Červený Denver. Pro standard HOPEA se dodávají následující obklady a dlažby pro předsíně, koupelny, WC a komory: Concept bílá, Concept černá, Color one tmavě modrá, tmavě žlutá, žluto-zelená, žluto-červená, dekorační lišta hliníková lesklá. Dále Loft Bianco, Beige, Cacao, Antracite.

 

V případě standardu KULTA se do koupelen a WC dodávají obklady, dlažby a dekor Travertino šedá, béžová, Unistone šedá a béžová. Dále obklad a dekor Casebiance Bianco, Tekno White, Tekno Grey, Tekno Black, Bianco Tessere, Tekno grey brick, Tekno black brick, Bianco Bamboo, Bianco Waves. Dlažba do koupelen náleží Savana bílo-šedá, šedá a černá.
Zařizovací předměty pro standard HOPEA jsou umyvadlo Laufen Pro 60x48 cm, umývátko Laufen Pro 36x25 cm, Laufen WC závěsné, tlačítko ALCA PLAST chrom-lesk, Vega umyvadlová baterie, Vega sprchová baterie včetně sprchového setu, Vega vanová baterie včetně sprchového setu, Vega umývátková baterie+ruční sprška a umyvadlový sifon. Dále vana Riho-Miami 170x70 cm, Sprchové pivotové dveře čiré sklo, stříbrná lesklá 90x190 cm/120x190 cm, sprchová zástěna čiré sklo, čtverec nebo kruh, sprchová vanička čtverec nebo čtvrtkruh.

 

Pro standard KULTA platí následující zařizovací předměty: umyvadlo Laufen Pro 65x48 cm, umývátko Laufen Pro 36x25 cm, Laufen WC závěsné, tlačítko ALCA PLAST chrom-lesk, Cubista umyvadlová baterie, Cubista sprchová baterie, Cubista vanová baterie včetně sprchové sady, Cubista umývátková baterie+ruční sprška a umyvadlový sifon. Dále vana Laufer Pro 170x75 cm, sprchové otevíravé čiré sklo, stříbrná lesklá 90x190 cm/120x190 cm, sprchové dveře posuvné čiré sklo, stříbrná lesklá 90x190 cm/120x190 cm, sprchová zástěně čiré sklo čtverec nebo čtvrtkruh, sprchová vanička čtverec nebo čtvrtkruh.

Vnitřní dveře a kování pro standard HOPEA se nabízí následující: Jasan bílý, Třešeň, Dub, Antracit, Sklo-kůra, dveře lamino, a to lamino prosklené a lamino plné. Nechybí kování Favorit v provedení matný nerez. Pro řešení KULTA se nabízejí následující dveře: Borovice oregon, Bílá perlinka, Dub evropský, Sklo-kůra, dveře lamino, a sice lamino prosklené a lamino plné a kování rovněž Favorit v provedení matný nerez.

 

Lokalita: Velmi dobrou dostupnost služeb nabízí nový developerský projekt Hostivař II., který je situován do městské části Praha 15. Ve čtvrti zvané Hostivař na něj narazíte v ulici Zemské právo. U novostaveb je všechno pěkně po ruce. Kulturu v místě bydliště rozhodně zanedbávat nebudete. V Hostivaři je pozoruhodnou kulturní památkou především farní kostel Stětí Jana Křtitele s jádrem pocházejícím už z 11. století. Nachází se v Kozinově ulici. Po svých k němu půjdete 11 minut, svezení autem stihnete za 7 minut, případně si můžete vybrat i 10 minutovou cestu autobusem číslo 181. Poblíž kostela se navíc nachází stará část Hostivaře, která sestává hlavně ze selských stavení a také stojí za podrobnější procházku. Návštěvou byste měli poctít i Toulcův dvůr, bývalou historickou tvrz, která je dnes centrem hostivařského kulturního života a zaměřuje se hlavně na ekologické aktivity. Tvrz se nachází v Kubatově ulici, což je 14 minut pěší chůze, nebo také 6 minut autem.

 

Zábavu v okolí reprezentuje hlavně Obchodní centrum Hostivař, které nabízí například zázemí multikina s projekcí současných filmů. Stejně tak se v centru koná spousta dalších akcí. Areál naleznete na Švehlově ulici. Je vzdálený 6 minut cesty městskou dopravou, a to buď autobusem číslo 101 nebo tramvají číslo 26 či 32. Dojezdová vzdálenost autem činí 3 minuty, docházková vzdálenost 9 minut. Mimo multikina v areálu narazíte i na saunu, solárium a fitness centrum a dětské centrum Kulíškov.

Můžete si dopřát výlety do přírody, protože se poblíž nachází přírodní park Meandry Botiče, který zahrnuje i Milíčovský les a rybníky a Pitkovickou stráň. Dopravní dostupnost parku je 14 minut jízdy autem. Pojedete-li autobusem číslo 175, dostanete se do této přírodní lokality za 46 minut. Budete-li mít čas a chuť na opravdu dlouhou procházku, můžete si ji zvolit, potrvá vám asi 1 hodinu a 17 minut. Další krásnou příležitostí, jak relaxovat v zeleni, a přitom nedaleko bydliště, je zajet si k Hostivařské přehradě a zdejšímu lesoparku. Jedná se o 2,5 km dlouhou a 400 metrů širokou přehradu o maximální hloubce 12 metrů. Jedná se o největší vodní plochu v Praze se dvěma plážemi. Pěšky k ní dojdete za velice příjemných 25 minut, autem to potrvá 7 minut a konečně městskou dopravou autobusem číslo 181 cestu zvládnete za 25 minut.

 

Stěžovat si zde rozhodně nemůžete ani na nedostatek sportovního vyžití, protože obrazně pár kroků od domu se nachází Sportovní centrum Na groši ve Švehlově ulici, kde najdete squash a bowling. Pěšky k němu dojdete za pouhých pět minut, budete-li se chtít svézt autem, bude to ještě rychlejší, a sice pouhé tři minuty. Další možnost, kde si protáhnout tělo nabízí Sportovní areál Hamr v Záběhlické ulici. Je vzdálený 8 minut jízdy autem nebo 17 minut jízdy autobusem číslo 101, a pokud se budete chtít potáhnout, můžete tam vyrazit i pěšky, což potrvá 42 minut. Jiné využití poskytne i Sportovní klub bojových umění Hostivař na Trhanovském náměstí. V případě, že budete mít zájem jít pěšky, budete tam za pouhých 7 minut. Ještě rychlejší je cesta autem, kterou stihnete za 4 minuty. Ovšem tím výčet možností pro zlepšení fyzické kondice ani zdaleka nekončí. V ulici U Golfu nabízí své služby zájemcům golfový areál, k němuž se dopravíte za 15 minut jízdy autobusem číslo 175, 25 minutami pěší chůze či po 5 minutové jízdě autem. V Hostivaři má v Bruslařské ulici svoje sportovní centrum také Univerzita Karlova a veřejnosti nabízí bazén, ve kterém si můžete zaplavat. Autem k budově dojedete za 5 minut. Městskou dopravou to zvládnete autobusem číslo 175 za 14 minut a konečně pěšky vám bude případná procházka trvat 20 minut. Dále můžete v Hostivaři využít pro svezení na kole již vybudované cyklostezky A 225 Chodov-Košík-Hostivař a A 226 Hostivař-Háje. Do Hostivařského lesoparku se můžete vydat i na kole a v neposlední řadě v lesoparku objevíte i Abbys lanový park Hostivař, kde si můžete zašplhat v korunách stromů. I v tomto případě je dostupnost výborná: 25 minut pěšky, 7 minut autem nebo 25 minut autobusem číslo 181.

 

Nejbližší zdravotní péči naleznete na Poliklinice v Tenisové ulici, což je 11 minut jízdy autobusem číslo 175 nebo také 16 minut jízdy autobusy číslo 125 či 183. Autem pojedete jenom 7 minut a pěšky zde budete za 18 minut. Hostivařská lékárna se nachází také na Tenisové ulici. Autobusem číslo 125 nebo 183 tam pojedete 16 minut, nebo autobusem číslo 175 celkem 11 minut. Pěší procházka potrvá 18 minut a projížďku autem stihnete za 7 minut. Mateřská škola se nachází na Trhanovském náměstí a pěší cestu k ní zvládnete za 8 minut, případně autem za 4 minuty. Nejbližší základní školu objevíte v Kozinově ulici, což je autem pouhých 6 minut jízdy. Pěšky to procházkou stihnete za 12 minut.
Pobočka České pošty se nachází u OC Park Hostivař ve Švehlově ulici, což je 4 minuty autem, 10 minut pěšky či 7 minut buď tramvají číslo 26, nebo číslo 32.
Nejbližší bankomat se nalézá na Švehlově ulici s dostupností autem 4 minuty, autobusem číslo 101 celkem 11 minut, případně tramvají číslo 26 nebo 32 pojedete celkem 10 minut, či můžete jít pěšky, což potrvá 14 minut.

 

Blízké restaurace představuje například Hospůdka Karolína nacházející se v Hostivařské ulici, což je 7 minut pěšky, 4 minuty autem. Dále je pizzerie přímo ve Sportovním centru Na groši ve Švehlově ulici, kam můžete zaběhnout za 5 minut, nebo si pro pizzu sjet autem za 3 minuty. Za 5 minut pomalou chůzí přijdete ke Svijanské baště – restauraci U Milionu. Stejně tak se sem můžete svézt za 2 minuty autem.
Nákupní možnosti jsou v okolí ulice Zemské právo skutečně rozsáhlé. Pouhé dvě minuty po svých a jste u supermarketu Lidl ve Vladycké ulici, kde můžete obstarat každodenní nákupy. Autem tam sjedete za pouhou minutu. Rozsáhlejší nákupy je možné provádět v OC Park Hostivař ve Švehlově ulici. Nachází se zde hypermarket Albert a navíc ještě řada dalších obchodů s módou, elektronikou a dalším zbožím. Chůze k tomuto centru od domu potrvá 11 minut, autem to stihnete za 4 minuty, nebo také můžete jet některou z tramvají číslo 26 nebo 32, což trvá 7 minut cesty. Další možnosti nakupování nabízí blízké Tesco v Jabloňové ulici, což autem trvá 8 minut, autobusem číslo 101 celkem 19 minut a pěšky 31 minut.

 

Dopravní dostupnost ulice Zemské právo a Hostivaře samotné je velice dobrá. Končí zde metro linka A. Trasa je ukončena stanicí Depo Hostivař. Ke konečné stanici se autem dostanete za 9 minut nebo autobusem číslo 101 za 28 minut, či číslem 175 za 27 minut a případně i autobusy 111 nebo 329 za 25 minut. Případná pěší procházka by trvala 54 minut. Z Depa Hostivař se poté do centra města na Václavské náměstí dostanete za 15 minut. Kromě toho kousek od domu na Švehlově ulici staví tramvajové linky číslo 22 a 26. Na zastávku s názvem Hostivařská to budete mít pouhé čtyři minuty pěší chůze. Jenom čtyři minuty potrvá i cesta na autobusovou zastávku, ze které můžete odcestovat autobusem číslo 101, 175 nebo 181. Autobus číslo 101 míří v jednom směru k Depu Hostivař, ve druhém potom na konečnou Tolstého ve Vršovicích. Autobus číslo 175 spojuje Florenc a Sídliště Petrovice. Autobus číslo 181 jezdí na Opatov a ve druhém směru na Černý Most. Nesmíme zapomenout ani na to, že Hostivař protíná železnice, která představuje také velice dobré spojení. Na nádraží Hostivař se městskou dopravou svezete buď autobusem číslo 101 nebo 181 za 9 minut, či tramvají za 26 nebo 32 za 8 minut, pěšky vám to potrvá 11 minut a autem jenom 3 minuty. Pro automobilovou dopravu jde také o velice dobře dostupnou lokalitu, a to přímo z Jižní spojky, kde následně odbočíte do Švehlovy ulice. Můžete ovšem přijíždět i z Průmyslové ulice.

O projektu KOTI Hostivař I.: Developerský projekt nabízí zájemcům 38 nových bytů, které budou k nastěhování v září 2014. Novostavba se nachází v Praze 10. Novostavba je druhou etapou výstavby finského developera YIT Stavo. Jeho stavby se vyznačují vysokými standardy a příjemnou architekturou, která přispěje k tomu, že se majitelé nových bytu budou na tomto místě cítit dobře. Developerský projekt vychází z finské kvality života, o které je známé, že je vysoká.

Byty: Nové bydlení KOTI Hostivař II představuje byty v dispozici od 1+kk do 4+kk. Projekt vychází z toho, že každý člověk má jiné nároky na bydlení, a proto přináší různá řešení nových bytů. Lidem, jež chtějí bydlení s charakterem rodinného domu, jsou určené mezonetové byty typu GARDEN. Mají velkou předzahrádku a samostatnou garáž. Dalšími typem nových bytů jsou PRAKTIK. Jejich charakteristika vyznívá z názvu. Byty jsou efektivní a funkční. Mají balkón a nechybí jim praktické úložné prostory či šatna. Pro lidi hledající vysoký komfort svého bydlení s možností odpočinku a relaxace jsou určené v novostavbě byty typu SUOMI. Jsou charakteristické hlavně svou velkou terasou, v níž je majitelům k dispozici relaxační prostor se saunou. Nové byty v KOTI Hostivař II se vyznačují také vysokými standardy vybavení. Do něj patří například luxusní třívrstvé dřevěné podlahy, kvalitní laminátové podlahy, obklady a dlažby od renomovaných evropských výrobců, značková sanitární keramika, baterie finského výrobce ORAS, interiérové dveře různých typů a odstínů atd. Nabídku standardů si noví majitelé bytů v novostavbě mohou vybírat ze dvou cenových hladin.

Lokalita: Novostavba KOTI Hostivař II je vhodný pro ty, kteří hledají klidné bydlení s přírodou v okolí, ale zároveň s veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti developerského projektu se nachází mateřská škola, základní škola, supermarket, Shopping Park Hostivař a pro volnočasové aktivity mohou obyvatelé novostavby využít sportovní centrum s nabídkou squashe či bowlingu. Další možnosti volného vyžití dává přírodní park Meandry Botiče, ve kterém se lze věnovat všem venkovním aktivitám - turistice, cykloturistice, skatingu atd. Atraktivním místem je rovněž Hostivařská přehrada s lesoparkem. Je v ní mnoho příležitostí nejen pro sport, ale i pro relaxaci. Bezproblémové je i spojení do centra města. V blízké vzdálenosti od novostavby jsou tramvajové i autobusové zastávky. Rychle se také lidé dostanou do centra příměstským vlakem z nádraží Hostivař, k němuž lze dojít za 10 minut pěší chůze.

 

6.10.2014 - KOTI Braník a KOTI Hostivař II nominovány Best of Realty 2014

Společnost YIT se již delší dobu snaží zprostředkovat tuzemskému trhu prvky finské architektury a staví své projekty jako kombinaci přírodních materiálů, vkusného designu a nízkoenergetických domů. Nyní se zdá, že její vize slaví úspěch. Projekty KOTI Braník a KOTI Hostivař II byly 7. 10. 2014 nominovány do 16. ročníku soutěže o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2014 v kategorii Rezidenční projekty.

Soutěž „Nejlepší z realit“ ("Best of Realty") je považována za jednu z nejprestižnějších soutěží na domácí scéně a koná se pod hlavičkou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Ta se zabývá vyhledáváním a oceňováním tuzemských developerských projektů a novostaveb, které přispívají ke zlepšení úrovně českého realitního trhu. Společnost YIT již jednou triumfovala v soutěži, když v roce 2012 vyhrála cenu čtenářů s projektem KOTI Hájek.

Lokalita

Zemské právo, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “KOTI Hostivař II.” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty