23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt KOTI Hyacint Modřany

Vyprodáno
Československého exilu, Modřany, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1928
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  35 - 108 m2
 • Počet bytů celkem:
  133
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt, který představuje společnost YIT Stavo, s.r.o., naplňuje bezezbytku finský styl, tedy vyváženost mezi životním prostředím a člověkem. Novostavby, které vyrostou v pražských Modřanech, využívají materiály a technologie, které jsou šetrné k okolí a zároveň nové byty nabídnou potencionálním majitelům komfort a kvalitu. Developer YIT dlouhodobě vyznává finskou filosofii a přenáší ji i na český trh s nemovitostmi. Základními prvky charakteristické pro finskou architekturu jsou přírodní materiály, zejména pak dřevo a čistý a jednoduchý design. V tomto duchu je navržena i fasáda novostavby, která je výsledkem studentské soutěže.
Nové byty, které mají předpokládaný termín dokončení v létě 2014, jsou pro všechny ty, kteří hledají bydlení s veškerou občanskou vybaveností, s možnostmi aktivního způsobu života, obklopeni přírodou a s možností rychlého spojení s centrem Prahy. Nové bydlení v Modřanech KOTI Hyacint získal energetické označení typu F, což řadí novostavbu mezi unikátní budovy, které splňují přísné, mezinárodně uznávané kritéria stanovené Passivhaus Institutem. Novostavba tak zaručí výraznou úsporu energií, zdravý vzduch po celý den a tepelný komfort po celý rok.

Byty: Developerský projekt KOTI Hyacint přináší všem potencionálním zájemcům 133 nových bytů. Novostavby D, E, F nabídnou byty o dispozicích 1+kk až 5+kk. Bytové jednotky tak měří od 35 - 108 m2 a cena se pohybuje v rozmezí od 2.040.000 Kč do 5.880.000 Kč. Vysoký standart všech bytových jednotek poskytne svým majitelům dokonalý komfort. Každý z bytů bude mít k dispozici balkón nebo rozlehlou terasu. V suterénu novostavby budou garážová stání.

Lokalita: Obytný komplex KOTI Hyacint je situován do městské části Prahy 12 - Modřany. Lokalita, kdy je příroda na dosah ruky, je velmi žádaná. S výstavbou zelených ploch, které budou vhodné pro relaxaci a aktivní sport, počítá i developerský projekt. Vysázením stromové aleje společnost YIT citlivě dotváří ráz krajiny. Ke sportu a aktivitám vybízí blízký přírodní park Modřanská rokle či povltavská rekreační zóna, kde si sportovci přijdou na své. Golfový nadšenci ocení deset minut vzdálený Golf Club Hodkovičky. Pokud toužíte spíše po kultuře, je možné vyrazit do divadla Na Cikorce nebo do Kulturního centra 12. V okolí je samozřejmě dostatek mateřských i základních škol, další veškeré služby pak najdete v nebytových prostorech KOTI Hyacint, které jsou určené pro nové obchody.
Novostavba se pyšní výbornou dopravní obslužností, kdy spojení s centrem města se pohybuje v řádech minut. Autobusové a tramvajové zastávky se nacházejí pár kroků od nové zástavby. Pokud vyznáváte ekologický způsob dopravy, je možné využít rozsáhlou sít cyklostezek.
Modřany pak nabízejí i historické památky, kdy atmosféru klidné lokality dotváří malebný kostel Panny Marie a Viničný dům.

19.11.2014 - Společnost YIT zahájila výstavbu a prodej bytů druhé fáze projektu Hyacint

Sotva společnost YIT dokončila první etapu projektu s názvem Hyacint, po velkém úspěchu se rozhodla spustit výstavbu druhé fáze projektu a prodej prvních domů. Na podzim roku 2014 proto začala druhá fáze výstavby v lokalitě Modřan (ul. Československého exilu), od které si společnost YIT slibuje podobný prodejní úspěch.
V budově s označením A, která má šest nadzemních podlaží, se nachází 82 bytových jednotek. Dispozičně jsou řešeny jako 1+kk až po byty 5+kk s prostornými terasami. Byty v projektu Hyacint jsou zárukou vysokého standardu bydlení, které kombinují s energetickou náročností třídy B. Budova A by měla být dokončena v polovině roku 2016.

13.11.2014 - V listopadu kuchyňská linka zdarma

Společnost YIT, kterou na území České republiky zastupuje pobočka YIT Stavo, nabízí všem zákazníkům, kteří si v listopadu zakoupí byt v projektu KOTI Hostivař II, kuchyňskou linku v hodnotě 120 tisíc zdarma. Společnost v Praze staví nové nízkoenergetické byty s inspirací ve finské architektuře.

30.10.2014 - KOTI Hyacint má první tři zkolaudované budovy

Projekt KOTI Hyacint společnosti YIT si připsal první úspěch, když první tři budovy zdárně prošly procesem kolaudace. Jedná se o budovy s označením D, E a F, takže nový majitelé bytů se již velmi brzy budou moci nastěhovat. Všechny budovy projektu Hyacint si zakládají na originální norské architektuře, která spojuje kvalitní, nízkoenergetické a úsporné bydlení. Dokladem úspěšnosti této snahy je také fakt, že pasivní dům F s 27 byty získal jako vůbec první na tuzemském trhu osvědčení „certifikovaný projekt pasivního bytového domu“.
Tři zkolaudované domy nabízejí celkem 133 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk. Každý byt má k dispozici buď balkon, nebo prostornou terasu. Prostor mezi budovami je využit k vytvoření klidové zóny se zelení a dětským hřištěm. Projekt v Modřanech nabízí skvělou dopravní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, což z lokality činí jednu z nejvyhledávanějších adres.
Případné zájemce potěší otevření dvou ukázkových domů, z nichž jeden je postaven podle prvků význačných pro finskou architekturu. Designérka Andrea Hylmarová využila kombinaci vkusné elegance a přírodních materiálů.

Lokalita

Československého exilu, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “KOTI Hyacint Modřany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty