KOTI Troja

Aktualizováno: 14 března, 2015
KOTI Troja
Adresa Mazurská 846, Troja, Praha 8
K nastěhování od březen 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 83
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 49 - 112 m2
Developer


O projektu:

Developerský projekt KOTI Troja patří mezi nejpovedenější současné novostavby Praha. Nachází se v klidném prostředí pražského bohnického sídliště na rozhraní Bohnic a Tróji na Praze 8. Objekt nabízí 83 komfortních nových bytů o dispozici 1+kk až 4+kk a výměře 40 až 133 metrů čtverečních. Nedaleko lze využít krásnou botanickou zahradu a pražské ZOO s překrásnými výhledy na celou Prahu. Ke každému bytu lze zakoupit sklepní kóji a garážové stání. Projekt byl dokončen v únoru 2013. Developerem i prodejcem bytů je YIT stavo.

Byty:

Novostavba KOTI Troja nabízí 83 moderně vybavených bytů s terasami a balkony. Součástí vybavení je italská keramika, designové baterie a v některých jednotkách i finské sauny. Byty lze pořídit v bronzovém standardu v poschodí 1 až 6 se severskou laminátovou podlahou a italskými keramickými obklady. Zlatý standard v poschodí 7 až 10 se pyšní dřevěnou podlahou a vysoce kvalitní keramickou dlažbou. Byty 1+kk a 2+kk o výměře asi 40 metrů čtverečních zde můžete pořídit za 2 až 3 miliony korun s DPH po slevě, byty 3+kk o výměře 50 až 80 metrů čtverečních za 3 až 5 milionů korun a byty 3+kk a 4+kk o výměře nad 80 metrů čtverečních za 5 až 7 milionů korun.

Lokalita:

Projekt KOTI Troja se nachází na katastrálním území pražské Tróji na okraji sídliště Bohnice na Praze 8 (ul.Mazurská). V nedalekém okolí se nachází spousta zeleně včetně pražské ZOO, botanické zahrady, potoku, řeky Vltavy i dvou přívozů. Součástí bydlení je dokonalá občanská vybavenost a slušná dostupnost do centra. Poblíž je k dispozici autobusová zastávka, od které je to jen 10 minut na stanici metra C Kobylisy. Byty poskytují překrásné výhledy na celou Prahu včetně Podbabské skály, zříceniny Baby a Lysolají. V pěší vzdálenosti můžete využít banky, školy, školky, vysokou školu, knihovnu, lékárnu, parky, cyklostezku, zdravotnické zařízení, poštu, restaurace a další obchody a služby.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (70 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky