24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt KOTI Troja

Vyprodáno
Mazurská 846, Troja, Praha 8

Detaily

 • ID:
  752
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Troja
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 112 m2
 • Počet bytů celkem:
  83
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt KOTI Troja patří mezi nejpovedenější současné novostavby Praha. Nachází se v klidném prostředí pražského bohnického sídliště na rozhraní Bohnic a Tróji na Praze 8. Objekt nabízí 83 komfortních nových bytů o dispozici 1+kk až 4+kk a výměře 40 až 133 metrů čtverečních. Nedaleko lze využít krásnou botanickou zahradu a pražské ZOO s překrásnými výhledy na celou Prahu. Ke každému bytu lze zakoupit sklepní kóji a garážové stání. Projekt byl dokončen v únoru 2013. Developerem i prodejcem bytů je YIT stavo.

Byty: Novostavba KOTI Troja nabízí 83 moderně vybavených bytů s terasami a balkony. Součástí vybavení je italská keramika, designové baterie a v některých jednotkách i finské sauny. Byty lze pořídit v bronzovém standardu v poschodí 1 až 6 se severskou laminátovou podlahou a italskými keramickými obklady. Zlatý standard v poschodí 7 až 10 se pyšní dřevěnou podlahou a vysoce kvalitní keramickou dlažbou. Byty 1+kk a 2+kk o výměře asi 40 metrů čtverečních zde můžete pořídit za 2 až 3 miliony korun s DPH po slevě, byty 3+kk o výměře 50 až 80 metrů čtverečních za 3 až 5 milionů korun a byty 3+kk a 4+kk o výměře nad 80 metrů čtverečních za 5 až 7 milionů korun.

Lokalita:
Projekt KOTI Troja se nachází na katastrálním území pražské Tróji na okraji sídliště Bohnice na Praze 8 (ul.Mazurská). V nedalekém okolí se nachází spousta zeleně včetně pražské ZOO, botanické zahrady, potoku, řeky Vltavy i dvou přívozů. Součástí bydlení je dokonalá občanská vybavenost a slušná dostupnost do centra. Poblíž je k dispozici autobusová zastávka, od které je to jen 10 minut na stanici metra C Kobylisy. Byty poskytují překrásné výhledy na celou Prahu včetně Podbabské skály, zříceniny Baby a Lysolají. V pěší vzdálenosti můžete využít banky, školy, školky, vysokou školu, knihovnu, lékárnu, parky, cyklostezku, zdravotnické zařízení, poštu, restaurace a další obchody a služby.

Lokalita

Mazurská 846, Troja, Praha 8

Co si o projektu “KOTI Troja” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty