28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Koti Victoria

Vyprodáno
U staré cihelny, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  1439
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  62 - 64 m2
 • Počet bytů celkem:
  25
 • Velikost jednotek:
  2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nové byty v Praze 3 na prodej v novostavbě Vám nabízí developerský projekt skupiny YIT Koti Victoria. Nové byty v Praze 3 Vám nabízí 25 komfortních bytových jednotek o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk v 4 patrovém domě v příjemné a klidné lokalitě na území městské části Žižkov. Nové byty jsou situovány na rozhraní Prahy Malešice a Žižkova v blízkosti parků Parukářka a Malešický park, na trase metra linky A Želivského. Nové byty v této lokalitě Vám nabídnou výbornou dopravní dostupností i veškerou občanskou vybavenost. Developerem pojektu je společnost YIT Stavo.

Při výstavbě nových bytů byly použity pouze precizně vybrané materiály a technologie, které budoucím majitelům zabezpečí moderní nízkoenergetické bydlení. Samozřejmostí je šetrnost k životnímu prostředí a převaha přírodních materiálů. Charakteristické jsou prvky skandinávské architektury a designu.

Nové byty v bytovém projektu KOTI VICTORIA respektují životní rytmus a specifika životního stylu jednotlivců, párů i rodin s dětmi - z naší nabídky bytů o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk, nebo byt s terasou si určitě vybere každý. Jedinečnou možností je také bezplatná úprava vybraných jednotek na bezbariérové byty.

Lokalita: Bytový projekt KOTI VICTORIA je situován v lokalitě na rozhraní katastrálních zemí Žižkov a Malešice, tedy Praha 3, ul. U staré cihelny. Ideální poloha v sousedství tří velkých parků - Malešického parku a parku Židovské pece a parku Parukářka, nabízí komfortní bydlení v klidné lokalitě a zeleni a přitom na dosah od samotného centra metropole.

Lokalita

U staré cihelny, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Koti Victoria” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty