Kratochvíle Stochovská

Aktualizováno: 12 února, 2016
Kratochvíle Stochovská
Adresa Stochovská, Ruzyně, Praha 6
K nastěhování od 05/2021
Počet jednotek 34
Velikost jednotek 2+kk až 4+kk
Developer JRD s.r.o.

O projektu:

Chráněná vesnická rezervace s možností uniknout do přírody kdykoli máte chuť – to není sen, ale realita v podobě nového developerského projektu Kratochvíle Stochovská, který se staví v Praze 6-Ruzyně nedaleko obory Hvězda v ulici Stochovská. Jde o projekt rodinného bydlení, jehož developerem je společnost JRD. Architektonická koncepce je dílem studia Podlipný Sladký architekti. Novostavba bytového domu se dvěma vchody má čtyři podlaží a celkem 34 nových bytů.

V nabídce jsou jak nejžádanější byty 2+kk, tak i byty 3+kk a 4+kk. Plošná výměra bytů se pohybuje od 51 m2 do 108 m2. Každý z bytů má buď vlastní balkon, nebo terasu či předzahrádku. Balkony mají přímo zabudované květináče se zelení. V přízemí nového domu mají byty předzahrádky, které jsou navrženy tak, aby zajistily obyvatelům maximum soukromí a nikdo je nerušil – budou zde zelené oddělovací ploty, vrátka a nechybí zde mrazuvzdorné armatury s napojením na hadici. Tyto armatury se instalují i na terasy. Byty samotné maximálně využívají přírodních materiálů a moderních technologií. Okna mají izolační trojskla, a nechybí zde příprava pro osazení vnějších žaluzií na stínění, ve 4. nadzemním podlaží potom příprava pro instalaci markýzy. V bytech je řízené větrání s rekuperací tepla, přičemž vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem - teplovodním systémem, který bude stejně jako vzduchotechniku možné ovládat přes mobilní aplikaci. Jedná se tedy už o tzv. chytré bydlení.

Nechybí vrstvená izolace pro minimalizaci tepelných ztrát. Každý byt je vybaven samostatným měřením tepla. Podlahy v bytech jsou v obytných místnostech laminátové, na chodbě a v koupelně dlažba a na stěnách obklady. Vstupní dveře se dodávají v bezpečnostní třídě 3, interiérové dveře potom plné, do obývacího pokoje s prosklením. Bytové standardy odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům.

Přímo v rezidenčním areálu se nachází celkem 32 parkovacích stání, z toho 32 v garážích a 7 vnějších. Každý z bytů má také k dispozici sklepní kóji. Stavět se začne na jaře roku 2019, dokončení projektu se plánuje na podzim roku 2020, k nastěhování od 5/2021.

Lokalita:

Přírodu v bezprostředním okolí domu nabízí bydlení v novém developerském projektu Kratochvíle Stochovská na Praze 6 u obory Hvězda ve Stochovské ulici. Rezidenci uzavírá park, který nabízí různé volnočasové aktivity pro obyvatele. Najdete zde například lezeckou stěnu, work out zónu a víceúčelovou pergolu pro dospělé, ale samozřejmě i dětské hřiště. Kdo se chce od svého nového bytu projít do přírody, určitě ho potěší, že jenom 12 minut chůze od domu se nachází obora Hvězda. Přírodní park Divoká Šárka je od rezidenčního areálu vzdálený pouhé 3 minuty jízdy autem – i zde najdete spoustu míst k odpočinku i sportovním aktivitám.

Nedaleko, pouhé čtyři minuty jízdy autem od nového domu narazíte na Libocký rybník. Procházka kolem něj je také příjemným zpestřením volného času a relaxací. Občanská vybavenost je zde na mimořádně dobré úrovni. Za 11 minut pěší chůze se dostanete k nejbližšímu supermarketu – Bille, autem to potrvá jenom dvě minuty. Minutu jízdy vozem nebo 8 minut pěšky je to k nejbližší mateřské a základní škole. Na nejbližší zdravotní středisko dojedete za 3 minuty. V optimálním dosahu jsou i možnosti sportovního vyžití, a sice Lezecká stěna Ruzyně. Za 9 minut dojdete na místní tenisové kurty. V oboře Hvězda se dá v zimě lyžovat na běžkách, v létě jezdit na kole. Dvě minuty chůze je to k nádraží Praha-Ruzyně, za tři minuty dojdete nejbližší zastávce městské hromadné dopravy, kde staví autobusy. V centru Prahy na Václavském náměstí jste zhruba za 25 minut. Výbornou polohu má toto bydlení s ohledem na blízkost letiště. K letišti Václava Havla je to odsud pouhých 8 minut jízdy autem.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (73 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky