30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Kyjovské zahrady

V prodeji
U Sklepů, Kyjov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Kyjov
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

V rámci komplexu Kyjovské zahrady, který zahrnuje prostory pro bydlení i komerční užití, jsou k dispozici řadové domy o dispozici 4+kk. Řadovky mají podlahovou plochu 119,6 m 2 , rozloha pozemku se u jednotlivých objektů liší – od zhruba 130 m2 do 350 m2 .
Jedná se o 8 řadových domů se dvěma nadzemními podlažími a zahradou. Součástí jsou i parkovací místa – u každého domku budou připravena dvě. Jedná se o velmi úsporné stavby (energetická třída B), vytápěné tepelným čerpadlem.
Výstavba byla zahájena v květnu 2022, předpokládané dokončení spadá do období listopadu 2023. Za projektem stojí investorská společnost Kyjovská investiční, a. s.

Lokalita

Kyjov je jedenáctitisícové město na Moravě, od Brna vzdálené 40 km. Nachází se zde sportovní i kulturní areály, je tu dobrý přístup k lékařské péči (včetně nemocnice) i ke školkám a
školám. Město je proslulé folklorními i vinařskými slavnostmi. Řadovky vznikající v rámci projektu Kyjovské zahrady budou stát v ulici U sklepů necelých 700 metrů od centra. MHD, nejbližší obchody i základní školu najdete v docházkové vzdálenosti. V dosahu je též park a možnost napojit se na síť cyklostezek.

Lokalita

U Sklepů, Kyjov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Kyjovské zahrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty