16.08.2022

Trh s nemovitostmi čeká stagnace → článek

15.08.2022

Rezidence Kolovraty: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

14.08.2022

Na místě žižkovského „Mordoru“ vyrostou byty → článek

13.08.2022

Nučický háj : v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-západ

12.08.2022

Apartmánový dům - Slapy: v prodeji jsou apartmány na Slapech

Více aktualit

Developerský projekt Kyjovské zahrady

V prodeji
U Sklepů, Kyjov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Kyjov
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

V rámci komplexu Kyjovské zahrady, který zahrnuje prostory pro bydlení i komerční užití, jsou k dispozici řadové domy o dispozici 4+kk. Řadovky mají podlahovou plochu 119,6 m 2 , rozloha pozemku se u jednotlivých objektů liší – od zhruba 130 m2 do 350 m2 .
Jedná se o 8 řadových domů se dvěma nadzemními podlažími a zahradou. Součástí jsou i parkovací místa – u každého domku budou připravena dvě. Jedná se o velmi úsporné stavby (energetická třída B), vytápěné tepelným čerpadlem.
Výstavba byla zahájena v květnu 2022, předpokládané dokončení spadá do období listopadu 2023. Za projektem stojí investorská společnost Kyjovská investiční, a. s.

Lokalita

Kyjov je jedenáctitisícové město na Moravě, od Brna vzdálené 40 km. Nachází se zde sportovní i kulturní areály, je tu dobrý přístup k lékařské péči (včetně nemocnice) i ke školkám a
školám. Město je proslulé folklorními i vinařskými slavnostmi. Řadovky vznikající v rámci projektu Kyjovské zahrady budou stát v ulici U sklepů necelých 700 metrů od centra. MHD, nejbližší obchody i základní školu najdete v docházkové vzdálenosti. V dosahu je též park a možnost napojit se na síť cyklostezek.

Lokalita

U Sklepů, Kyjov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Kyjovské zahrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty