02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

La Corte Praha - Developerský projekt nových bytů

Vyprodáno
Petrská, Nové Město, Praha 1

Detaily

 • ID:
  1300
 • Stav:
 • Developer:
  Manghi Czech Republic
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Nové Město
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 149 m2
 • Počet bytů celkem:
  33
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  14.500.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt La Corte Praha se inspiruje designem, elegancí a smyslem pro krásu a kvalitou života italského stylu. Novostavba na Praze 1 je unikátním projektem luxusních apartmánů a 500m2 kancelářských prostor v Petrské ulici v centru Prahy. Klasická italská tematika dýchá ze všech stran v této čtvrti. Všechny jednotky jsou nově vybudované, avšak perfektně a vkusně začleněné do komplexu čtyř historických budov, jejichž počátky se datují od osmnáctého století. La Corte nabízí unikátní architektonické prvky, jako je zasazení pavlačí do interiéru bytů. Podlahové topení, centrální klimatizace a koupelny obložené mramorem jsou samozřejmostí.

Byty: Jelikož je prostředí těchto nových bytů originálně vybaveno, zajišťují kvalitní a příjemné bydlení. Použité materiály i vybavení splňují ty nejnáročnější požadavky, jak z hlediska kvality, tak i designu. Vše vychází z jedinečného italského designu. Celkový počet bytů je 33 a ty nabízí dispozice od 1+kk až po 4+kk. Plocha obytného prostoru je od 37m2 po 149m2.

Lokalita: La Corte leží v exkluzivní čtvrti Prahy 1 (Nové Město) poblíž náměstí Republiky v samotném obchodním centru Prahy, ale v klidném prostředí. Poloha projektu je zárukou výborného spojení městskou hromadnou dopravou i osobním automobilem. Pouze několik minut chůze se nachází také stanice metra trasy „B“ a „C“ a tramvajové linky. Pěšky V blízkosti se nachází základní škola a gymnázium, dětské hřiště na břehu Vltavy, sportovní zázemí a bazén. Zdravotnická zařízení jsou také v těsné blízkosti tohoto projektu. Nalezneme zde restaurace a obchody, hotely, business a obchodní centra. Nedaleko La Corte je významná Prašná brána, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí. Praha 1 disponuje největší koncentrací divadel, a proto si zde na své přijdou také milovníci kultury. Skvělé místo pro sportovní i odpočinkové aktivity Letenské sady. Také můžete vyrazit do parku přímo na nábřeží Ludvíka Svobody.

Historie: Praha 1 zahrnuje centrální část města Prahy, poprvé je ustanovana v letech 1949-1960 jako jeden z 16 městských obvodů. Tvořily ji Staré Město, Josefov, Malá Strana, část Hradčan a část Holešovic, tedy historická část Prahy. Praha 1 se rozkládá v centru Prahy po obou březích Vltavy a zahrnuje většinu středověkého jádra města. Většina Prahy 1 je zapsaná jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Na území Prahy 1 se nacházejí téměř všechny významné pražské turistické cíle jako je Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Karlův most nebo židovská čtvrť Josefov. Na Malé straně pak sídlí parlament a vláda České republiky. Zdejší nemovitosti tak patří k nejdražším ve městě a zdejší adresy mají vysokou prestiž.

Lokalita

Petrská, Nové Město, Praha 1

Co si o projektu “La Corte Praha - Developerský projekt nových bytů” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty