30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Lakeside Apartments Lipno - Nové apartmány u přehrady

V prodeji
Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Jihočeský kraj
  • Lokalita:
    Černá v Pošumaví

O projektu

Na břehu Lipenského jezera v městečku Černá v Pošumaví vzniká jedinečný projekt reprezentativních moderních apartmánů Lakeside Apartments Lipno doplněný o plně vybavený wellness.

Rezidenční komplex nabídne celkem 22 apartmánů a 1 ateliér s podlahovou plochou od 33 m² až 120 m². Všechny apartmány mají výhled na jezero a jejich interiér je organicky propojen s venkovním prostorem. K vybraným apartmánům patří terasa nebo lodžie. Pro zachování maximálního soukromí byl kladen důraz na kvalitní zvukovou izolaci.

K nadstandardnímu vybavení interiéru patří hliníková okna s izolačním trojsklem a hliníkovými roletami, dubové podlahy a přípravu na instalaci klimatizace.

Ve společných prostorech se nachází velkorysé vstupní lobby s recepcí a konferenční místností. Rezidentům je k dispozici plně vybavený wellness s bazénem, fitness protiproudem, vířivkou a finskou saunou. K dispozici je také lyžárna a kolárna.

Na soukromé zahradě bude k dispozici několik krytých teras s posezením a privátní pláž s klubovnou.

Lokalita

Projekt Lakeside Apartments Lipno je situován v Černé v Pošumaví v CHKO Šumava na břehu Lipenské přehrady. Je zde jedinečná příležitost pro provozování vodních sportů jako je jachting, windsurfing a kiteboarding.

V okolí jsou k dispozici další atrakce, například Stezka korunami stromů, bike park, lanový park, aquapark a bobov8 dráha.

Milovníci zimních sportů ocení možnost bruslení na přehradě a lyžování v nedalekých skiareálech, například v rakouském středisku Hochficht. 

Lokalita

Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Co si o projektu “Lakeside Apartments Lipno - Nové apartmány u přehrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty