27.05.2022

Rezidence Nad Lesem: v prodeji jsou byty na Praze 4

26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

Více aktualit

Developerský projekt Lakeside Resort Slapy

V prodeji
Nová Živohošť, Křečovice, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Křečovice
 • Počet bytů celkem:
  16 chat + 10 apartmánů

O projektu

Za projektem Lakeside Resort Slapy najdete 18 luxusních designových chat a 10 apartmánů v nadstandardním provedení. Nemovitosti, které jsou umístěny v oploceném areálu přístupném na čip, jsou určeny pro celoroční rekreaci. Rezidenti mají k dispozici také posilovnu, saunu, ohniště pro grilování, privátní vyhřívaný bazén i parkovací místa s možností nabíjení elektromobilů. Exteriéry budov kombinují přírodní dřevo a kámen, nemovitosti disponují solárními panely a tepelným čerpadlem.

Lokalita

Lakeside Resort Slapy najdete v těsné blízkosti slapské přehrady, konkrétně v její jižní části, v evidenční části obce Nová Živohošť.

Tato evidenční část patří pod obec Křečovice a nachází se v okrese Benešov ve Středočeském kraji. Lokalita slouží zejména k rekreaci a provozování vodních sportů na přehradě. Ta nabízí například podmínky pro vodní lyžování, windsurfing, jachtaření, potápění nebo paddleboarding. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou obchody i restaurace, ale také tenisové kurty nebo vodní zábavní park. Z hromadné dopravy je v docházkové vzdálenosti k dispozici autobusová zastávka. Autem je možné dojet do hodiny do Prahy, do půl hodiny do Benešova.

Lokalita

Nová Živohošť, Křečovice, Středočeský kraj

Co si o projektu “Lakeside Resort Slapy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty