04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Lakeside Resort Slapy

V prodeji
Nová Živohošť, Křečovice, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Křečovice
 • Počet bytů celkem:
  16 chat + 10 apartmánů

O projektu

Za projektem Lakeside Resort Slapy najdete 18 luxusních designových chat a 10 apartmánů v nadstandardním provedení. Nemovitosti, které jsou umístěny v oploceném areálu přístupném na čip, jsou určeny pro celoroční rekreaci. Rezidenti mají k dispozici také posilovnu, saunu, ohniště pro grilování, privátní vyhřívaný bazén i parkovací místa s možností nabíjení elektromobilů. Exteriéry budov kombinují přírodní dřevo a kámen, nemovitosti disponují solárními panely a tepelným čerpadlem.

Lokalita

Lakeside Resort Slapy najdete v těsné blízkosti slapské přehrady, konkrétně v její jižní části, v evidenční části obce Nová Živohošť.

Tato evidenční část patří pod obec Křečovice a nachází se v okrese Benešov ve Středočeském kraji. Lokalita slouží zejména k rekreaci a provozování vodních sportů na přehradě. Ta nabízí například podmínky pro vodní lyžování, windsurfing, jachtaření, potápění nebo paddleboarding. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou obchody i restaurace, ale také tenisové kurty nebo vodní zábavní park. Z hromadné dopravy je v docházkové vzdálenosti k dispozici autobusová zastávka. Autem je možné dojet do hodiny do Prahy, do půl hodiny do Benešova.

Lokalita

Nová Živohošť, Křečovice, Středočeský kraj

Co si o projektu “Lakeside Resort Slapy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty