24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Lakeside Village

V prodeji
Frymburk, Horní Planá, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Na břehu přehrady Lipno vznikl nový soubor rezidenčních staveb, který zahrnuje 50 domů a 18 apartmánů v bytovém domě. Komplex je doplněn zázemím s recepcí, SPA, restaurací, obchodem, hřištěm pro děti, beachvolleybalem a půjčovnou sportovního vybavení. Na břehu přehrady je pak umístěn plážový bar, molo a loděnice.

Nemovitosti mohou sloužit k vlastní rekreaci či jako investice díky pronájmu, o který se postará personál areálu.

Developerem je společnost Gruppe Dorn-Fussenegger. Výstavba a předání novým majitelům je dle původního harmonogramu plánována na začátek července 2020.

Lokalita: Lakeside Village je umístěna u Lipna v lokalitě spadající pod Frymburk, obec s přibližně 1 300 obyvateli v Jihočeském kraji ležící na poloostrově přímo na břehu lipenské vodní nádrže.

Lokalita nabízí sportovní a rekreační příležitosti během celého roku. V létě lze přímo v místě využít pěší a cyklistické stezky, přehradu a Vltavu k vodním sportům. V zimě se nabízí lyžování na sjezdovkách na české, ale i rakouské straně, běžkařské trasy nebo lední bruslení na zamrzlém Lipně. Nabídka aktivit je rozšířena například i o tenis, paddleboarding, golf nebo rybaření.

Co si o projektu “Lakeside Village” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty