23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Lakeside Village - domy a byty na břehu Lipna

V prodeji
Frymburk, Horní Planá, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Na břehu přehrady Lipno vznikl nový soubor rezidenčních staveb Lakeside Village, který zahrnuje 50 domů a 18 apartmánů v bytovém domě. Komplex je doplněn zázemím s recepcí, SPA, restaurací, obchodem, hřištěm pro děti, beachvolleybalem a půjčovnou sportovního vybavení. Na břehu přehrady je pak umístěn plážový bar, molo a loděnice.

Nemovitosti mohou sloužit k vlastní rekreaci či jako investice díky pronájmu, o který se postará personál areálu.

Developerem je společnost Gruppe Dorn-Fussenegger. Výstavba a předání novým majitelům je dle původního harmonogramu plánována na začátek července 2020.

Lokalita: Lakeside Village je umístěna u Lipna v lokalitě spadající pod Frymburk, obec s přibližně 1 300 obyvateli v Jihočeském kraji ležící na poloostrově přímo na břehu lipenské vodní nádrže.

Lokalita nabízí sportovní a rekreační příležitosti během celého roku. V létě lze přímo v místě využít pěší a cyklistické stezky, přehradu a Vltavu k vodním sportům. V zimě se nabízí lyžování na sjezdovkách na české, ale i rakouské straně, běžkařské trasy nebo lední bruslení na zamrzlém Lipně. Nabídka aktivit je rozšířena například i o tenis, paddleboarding, golf nebo rybaření.

Co si o projektu “Lakeside Village - domy a byty na břehu Lipna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty