Lakeside Village

Aktualizováno: 11 července, 2020
Lakeside Village
Adresa Frymburk, Horní Planá, Jihočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2020
Počet jednotek 68
Velikost jednotek 2+kk - 6+kk
Developer Gruppe Dorn-Fussenegger


O projektu:

Na břehu přehrady Lipno vznikl nový soubor rezidenčních staveb, který zahrnuje 50 domů a 18 apartmánů v bytovém domě. Komplex je doplněn zázemím s recepcí, SPA, restaurací, obchodem, hřištěm pro děti, beachvolleybalem a půjčovnou sportovního vybavení. Na břehu přehrady je pak umístěn plážový bar, molo a loděnice.

Nemovitosti mohou sloužit k vlastní rekreaci či jako investice díky pronájmu, o který se postará personál areálu.

Developerem je společnost Gruppe Dorn-Fussenegger. Výstavba a předání novým majitelům je dle původního harmonogramu plánována na začátek července 2020.

Lokalita:

Lakeside Village je umístěna u Lipna v lokalitě spadající pod Frymburk, obec s přibližně 1 300 obyvateli v Jihočeském kraji ležící na poloostrově přímo na břehu lipenské vodní nádrže.

Lokalita nabízí sportovní a rekreační příležitosti během celého roku. V létě lze přímo v místě využít pěší a cyklistické stezky, přehradu a Vltavu k vodním sportům. V zimě se nabízí lyžování na sjezdovkách na české, ale i rakouské straně, běžkařské trasy nebo lední bruslení na zamrzlém Lipně. Nabídka aktivit je rozšířena například i o tenis, paddleboarding, golf nebo rybaření.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky