Developerský projekt LAPPI Hloubětín

V přípravě
Kolbenova, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt LAPPI Hloubětín doplní nově vznikající čtvrť v Hloubětíně v místech brownfieldu, který byl dříve využíván jako železniční dopravní cesta. Bude se nacházet mezi ulicí Kolbenova, tramvajovou tratí u vozovny Hloubětín a rezidenčním projektem SUOMI Hloubětín, na který navazuje.

Developerem je společnostYIT Stavo s.r.o.. Výstavba, která začne v průběhu roku 2020, proběhne ve 4 etapách a celkem bude zahrnovat 3 bytové domy a jeden dům s komerčními prostory pro obchody a služby. Vznikne zde 260 bytových jednotek v nízkoenergetickém standardu a finském stylu, ve kterém vzniká i projekt SUOMI.

Lokalita:
Nová čtvrť vyroste v sousedství říčky Rokytky při Kolbenova v městské čtvrti Hloubětín na obvodě Prahy 9. Nechybí v ní nic, co by mohli obyvatelé každodenním životě potřebovat – již projekt Suomi obsahuje komerční zóny s obchody, službami, restaurací a kavárnami, mateřskou školku, dětské hřiště i možnosti sportovních aktivit.

Co si o projektu “LAPPI Hloubětín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty