30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Lesopark Čeperka

Vyprodáno
Na Čeperce, Unhošť, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Nedaleko Prahy vzniká rezidenční projekt, který nabídne možnost bydlení v zeleni. K dispozici je celkem 26 pozemků k výstavbě rodinných dvojdomů, samostatných vil či viladomů, které nabídnou byty s dispozicemi 5kk a 4kk a díky propojení s exteriérem i charakter rodinných domů.

Návrh domů využívá přírodní materiály a moderní technologie jako domácí vodárna napojená na vlastní studnu, tepelné čerpadlo, rekuperační jednotky, solární panely a podobně.

Lokalita: Projekt je umístěn při ulici Na Čeperce, u obce Unhošť ve Středočeském kraji. Projekt přímo sousedí se zalesněnou oblastí, nedaleko se nachází chráněná krajinná oblast Český kras, Křivoklátsko a mnoho atraktivních přírodních lokalit protkaných cyklostezkami a pěšími trasami.

Sousední město Unhošť vzdálené 3 km a okresní město Kladno zajišťují plnou občanskou vybavenost. Praha je vzdálena 15 km, díky linkám MHD je obec přímo propojena se stanicemi metra Hradčanská a Zličín.

Lokalita

Na Čeperce, Unhošť, Středočeský kraj

Co si o projektu “Lesopark Čeperka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty