28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Lesopark Motol

V prodeji
Plzeňská, Řepy, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  AMO s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Řepy
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2022
 • Velikost jednotek:
  1+1-4kk

O projektu

V bezprostřední blízkosti lesoparku Řepy byl dokončen jedinečný projekt zdravého moderního bydlení – Lesopark Motol, který realizuje developerská společnost AMO s.r.o.

Nadstandardně řešený rezidenční projekt nabízí moderní vzdušné a prosvětlené bytové domy s dispozicí 1+1 až 4+kk. Součástí každého bytu je terasa, případně předzahrádka orientovaná na jih, alespoň jedno parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje. Stavba je provedena za použití prvotřídních materiálů a nejnovějších technologií, které zaručují vysoký akustický komfort a zdravé prostředí v interiéru.

Lokalita:

Rezidenční komplex Lesopark Motol je situován v ulici Plzeňská, Praha 17 - Řepy. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost: obchody, mateřské a základní školy, poliklinika, kulturní centrum, dětské hřiště a venkovní fitness. Blízký sportovní areál s plaveckým bazénem nabízí mnoho aktivit včetně wellness centra.

Možnosti aktivního odpočinku jsou v blízkém lesoparku Řepy, kudy vedou trasy pro pěší a cyklostezky. Krásnou přírodu nabízí také přírodní park Košíře-Motol, nedaleký park Ladronka a lesopark Hvězda.

Rychlé dopravní spojení do středu metropole zajišťují autobusy a tramvaje městské dopravy. Z blízké zastávky trvá jízda do centra jen 15 minut. Na letiště se lze dostat autem do 10 minut.

Lokalita

Plzeňská, Řepy, Praha 6

Co si o projektu “Lesopark Motol” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty