04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Lipenecký Park

Vyprodáno
Černošická, Lipence, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V nejjižnějším okraji Prahy 5, v Lipencích v Černošické ulici v blízkosti přírody v pohodové a klidné lokalitě se staví nový developerský projekt Lipenecký park. Obytný komplex zahrnuje celkem 43 nových bytů s plošnými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, jejich plošná výměra se pohybuje od 33 m2 do 130 m2. Jde o třípodlažní nový dům se třemi samostatnými vchody. Byty mají balkony, u bytů v prvním nadzemním podlaží nechybí předzahrádky. V podzemním podlaží bytového domu je vyhrazeno místo pro garážová stání rezidentů. Dále se v rámci rezidenčního souboru staví také 19 řadových rodinných domů s plošnými dispozicemi 5+kk nebo také 6+kk. Obytná plocha se pohybuje od 219 m2 do 226 m2. Součástí rodinných domů je také uzavřená garáž. Vjezdy do garáží zajišťují garážová vrata sekční lamelová s elektropohonem ovládaná dálkovým ovládáním.

Stavební konstrukce nových domů tvoří železobetonový systém. Vnitřní příčky jsou monolitické a cihelné. Vstupní dveře se osazují protipožární plné, v bezpečnostní třídě s kukátkem a bezpečnostním kováním. Vnitřní dveře se dodávají plné, dutinkové z dřevotřísky s barevnou fólií. V obytných místnostech, na chodbách a v šatně se v domě pokládá kvalitní dýhovaná podlaha, v bytě potom laminátová plovoucí podlaha. V koupelnách a na WC keramické obklady a dlažba, v komoře se také pokládá dlažba. Za zařizovacích předmětů v koupelnách a na toaletách jmenujme umyvadlo, vanu obezděnou keramickým obkladem, sprchový kout, závěsné WC a umývátko na WC a samozřejmě umyvadlové, sprchové a vanové baterie. Okna a balkonové dveře se dodávají plastová, vícekomorová s termoizolačním trojsklem, mají čtyřpolohové otevírání s mikroventilací. Vytápění je řešeno jako ústřední pomocí plynové kotelny, v místnostech jsou otopná desková tělesa s termostatickou hlavicí, v koupelně otopný žebřík. Kuchyně má přípravu pro osazení kuchyňské linky, je zde přívod teplé a studené vody, kanalizační odpad a příprava pro elektrický sporák a odtah digestoře.

Dokončení areálu skládajícího se z bytového domu a rodinných domů se plánuje na jaro roku 2020. Všechny novostavby mají energetický štítek skupiny B, patří tedy mezi úsporné budovy. Developerem je společnost NATLAND Group, prodejcem NG Real Estate, a.s.

Lokalita:
Těsné sepětí s přírodou nabízí nejjižnější výběžek Prahy, městská část Praha 5-Lipence, kde vzniká v Černošické ulici nový developerský projekt Lipenecký park. Rozkládá se na území nedaleko řeky Berounky, v sousedství dalších malebných okrajových čtvrtí Prahy jako jsou Zbraslav, Radotín a Černošice. Jde o oázu zdravého života, protipól stresu všedních dnů. Ovšem navzdory tomu, že zde najdete pohodovou atmosféru jako na vesnici, veškerou městskou občanskou vybavenost budete mít na dosah. Samotné Lipence totiž tvoří bránu do rekreační oblasti Kazín u Berounky.

7 minut pěšky nebo minutu jízdy autem se nalézá supermarket Žabka, Jenom 2 minuty pěšky je to k základní škole v Černošické ulici, za 5 minut se pěšky dostanete k mateřské škole v ulici K samoobsluze. Ve stejné vzdálenosti se nachází pošta. 10 minut jízdy autem je nejbližší zdravotní středisko. Sportovce potěší blízkost TJ Sokola Lipence, ke kterému je to pouhé 4 minuty autem. Velice blízko je rovněž golfové hřiště, jenom 3 minuty jízdy autem. V okolí se nalézá celá řada stezek pro výlety na kole i pěší turistiku. Vynikající je zde i dopravní spojení s centrem města. Pouhých 20 metrů od bytového komplexu se nalézá zastávka městské hromadné dopravy. Dokonce zde i končí noční linka, což je velmi příjemné zjištění.

Do centra Prahy je to odsud autem 25 minut, pokud byste se vydali třeba za kulturou. Městskou hromadnou dopravou se za 25 minut dostanete na Smíchovské nádraží, což je velice příjemný dojezdový čas. K nájezdu na dálnici D4 na jih Čech se dostanete autem za 6 minut.

Lokalita

Černošická, Lipence, Praha 5

Co si o projektu “Lipenecký Park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty