Rodinné domy Lipůvka - Nad Cihelnou

Aktualizováno: 19 srpna, 2020
Rodinné domy Lipůvka - Nad Cihelnou
Adresa Lipůvka, Blansko, Jihomoravský kraj
K nastěhování od 1Q/2021
Developer Bomavet s.r.o.


O projektu:

Nad Cihelnou je komplex rodinných domů připravovaných v jihomoravské obci Lipůvka. Domy jsou umístěny do mírného svahu na jižní stráni s výhledem do okolní přírody. V první etapě již byla dokončena výstavba nízkoenergetických domů. V aktuální druhé etapě je v nabídce 14 pozemků, na které lze umístit 2 základní typy domů – nízkoenergetický bungalov a dvoupodlažní dům.

Developerem je společnost Bomavet s.r.o. , která plánuje domy předat majitelům na začátku roku 2021.

Lokalita:

Lipůvka je obec nacházející se v Jihomoravském kraji, s přibližně 1 300 obyvateli. Její výhodou je dobrá občanská vybavenost včetně sportovních zařízení a pořádaných kulturních akcí, dopravní dostupnost a krásná okolní příroda.

Obec leží uprostřed krajiny s množstvím lesů, turistických tras a cyklostezek. V ní je umístěno mnoho turistických cílů – rozhleden, vodopádů, naučných stezek či přírodních rezervací. Nedaleko se nachází také CHKO Moravský kras s propastí Macochou.

Brno je autem dostupné v rámci 10 minut, menší město Kuřim do 5, stejně jaké velké supermarkety a další obchody. Hromadnou dopravou se do Brna lze dostat za 15 minut díky přímé autobusové lince.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky