28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Lofty Křižíkova

Vyprodáno
Křižíkova, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  1165
 • Stav:
 • Developer:
  CAPITAL Trust, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  září 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 111 m2
 • Počet bytů celkem:
  48
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk, mezonet
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Lofty Křižíkova jsou unikátní rezidenční projekt 21. století, který vznikl konverzí původního funkcionalistického průmyslového objektu. Spojuje tak v sobě atraktivitu lokality historického Karlína a zároveň splňuje veškeré parametry moderního loftového bydlení. To dokazuje i samotný vzhled novostavby, jelikož zachovává původní hodnoty průmyslového objektu, ba naopak ho zvýrazňuje použitím moderních přírodních materiálů a oceli. Bytový dům se nachází v pěší vzdálenosti od samotného centra Prahy, ale zároveň poskytuje svým rezidentům dostatečný klid a soukromí tradičního pražského vnitrobloku. Skládá z 5 nadzemních podlaží nabízející 47 luxusních bytů a komerční prostory pro provoz kanceláří a služeb. K bytům je možno si dokoupit či pronajmout jedno z 42 krytých parkovacích stání v suterénu či na dvoře.

Byty: Projekt Lofty Křižíkova nabízí jak klasické byty, tak i prostorné lofty o velikosti studia s rozlohou 25 m2 až po 3+kk a 2 luxusní penthousy přesahující velikost 100m2 v nejvyšším patře s terasou poskytující unikátní výhled na historické centrum Prahy. Byty jsou orientovány na východ a západ, nezastíněny okolními zástavbami, a poskytující tak dostatek světla, a jsou vystaveny ve vysokém standardu, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Samozřejmostí jsou rovněž individuální úpravy dle potřeb zákazníka. Díky otevřeným prostorám a vysokým stropům umožňují člověku lépe dýchat a uvolnit uzdu své kreativitě. Architekti rovněž kladli důraz na ekologické trendy současné doby a nízké provozní náklady při užívání bytů. Přístup do objektu je zajištěn dvěma samostatnými vstupy a vjezdem do podzemních garáží. Objekt rovněž nabízí vstup do nebytových prostor, svými dispozicemi ideálních pro provoz stylových restaurací či kaváren, galerií a pro realizaci jakéhokoli podnikatelského záměru.

Lokalita: Nejbližší okolí developerského projektu Lofty Křižíkova disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Lokalita Karlín se díky urbanizaci a revitalizaci přeměnila za posledních několik let opět v prestižní pražskou čtvrť. Lofty Křižíkova se nachází v bezprostřední blízkosti metra trasy „B“ Křižíkova, v okolí rovněž nalezneme několik základních a mateřských škol, různé obchody a restaurace a výborně dostupná jsou i nákupní centra Palladium a OD Kotva či pro milovníky domácích výrobků tržnice Holešovice, která pořádá pravidelně farmářské trhy. Ani sportovní nadšenci nezůstanou o hladu, za sportem je možné si vyrazit na ostrov Štvanice, Vítkov či využít jednu z několika přilehlých cyklostezek, po kterých se dostanou do všech koutů Prahy za zajímavou podívanou a krásami přírody.

Lokalita

Křižíkova, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Lofty Křižíkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty