Lofty Křižíkova

Aktualizováno: 27 března, 2015
Lofty Křižíkova
Adresa Křižíkova, Karlín, Praha 8
K nastěhování od září 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 48
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk, mezonet
Plocha (od - do) 36 - 111 m2
Developer CAPITAL Trust, a.s.


O projektu:

Lofty Křižíkova jsou unikátní rezidenční projekt 21. století, který vznikl konverzí původního funkcionalistického průmyslového objektu. Spojuje tak v sobě atraktivitu lokality historického Karlína a zároveň splňuje veškeré parametry moderního loftového bydlení. To dokazuje i samotný vzhled novostavby, jelikož zachovává původní hodnoty průmyslového objektu, ba naopak ho zvýrazňuje použitím moderních přírodních materiálů a oceli. Bytový dům se nachází v pěší vzdálenosti od samotného centra Prahy, ale zároveň poskytuje svým rezidentům dostatečný klid a soukromí tradičního pražského vnitrobloku. Skládá z 5 nadzemních podlaží nabízející 47 luxusních bytů a komerční prostory pro provoz kanceláří a služeb. K bytům je možno si dokoupit či pronajmout jedno z 42 krytých parkovacích stání v suterénu či na dvoře.

Byty:

Projekt Lofty Křižíkova nabízí jak klasické byty, tak i prostorné lofty o velikosti studia s rozlohou 25 m2 až po 3+kk a 2 luxusní penthousy přesahující velikost 100m2 v nejvyšším patře s terasou poskytující unikátní výhled na historické centrum Prahy. Byty jsou orientovány na východ a západ, nezastíněny okolními zástavbami, a poskytující tak dostatek světla, a jsou vystaveny ve vysokém standardu, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Samozřejmostí jsou rovněž individuální úpravy dle potřeb zákazníka. Díky otevřeným prostorám a vysokým stropům umožňují člověku lépe dýchat a uvolnit uzdu své kreativitě. Architekti rovněž kladli důraz na ekologické trendy současné doby a nízké provozní náklady při užívání bytů. Přístup do objektu je zajištěn dvěma samostatnými vstupy a vjezdem do podzemních garáží. Objekt rovněž nabízí vstup do nebytových prostor, svými dispozicemi ideálních pro provoz stylových restaurací či kaváren, galerií a pro realizaci jakéhokoli podnikatelského záměru.

Lokalita:

Nejbližší okolí developerského projektu Lofty Křižíkova disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Lokalita Karlín se díky urbanizaci a revitalizaci přeměnila za posledních několik let opět v prestižní pražskou čtvrť. Lofty Křižíkova se nachází v bezprostřední blízkosti metra trasy „B“ Křižíkova, v okolí rovněž nalezneme několik základních a mateřských škol, různé obchody a restaurace a výborně dostupná jsou i nákupní centra Palladium a OD Kotva či pro milovníky domácích výrobků tržnice Holešovice, která pořádá pravidelně farmářské trhy. Ani sportovní nadšenci nezůstanou o hladu, za sportem je možné si vyrazit na ostrov Štvanice, Vítkov či využít jednu z několika přilehlých cyklostezek, po kterých se dostanou do všech koutů Prahy za zajímavou podívanou a krásami přírody.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (62 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky