28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Londýnská 54 a 56

V prodeji
Londýnská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Vinohrady
 • Počet bytů celkem:
  31
 • Velikost jednotek:
  1kk - 6kk

O projektu

Na pomezí pražských Vinohrad a Nového Města, konkrétně na místě bývalé Vinohradské záložny, je v nabídce celkem 31 bytových jednotek o dispozici 1kk až 6kk propojujících funkcionalistickou architekturu s moderními designovými interiéry. Rekonstrukce budovy probíhala pod taktovkou studia QUADRATA, které si dalo za cíl propojit původní architektonický koncept se současnými standardy moderního bydlení, jako je například nově vybudovaný prosklený výtah. Zatímco nedílnou součástí většiny bytových jednotek je balkón nebo terasa, sklepní kóji je zapotřebí dokoupit zvlášť.

Pokud jde o standardy, každá jednotka je vybavena masivní lakovanou dvouvrstvou podlahou, velkoformátovou dlažbou a obklady značky Graniti Fiandre, vysoce kvalitní sanitou Handgrohe a koupelnovou keramikou Vitra. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní vstupní dveře.

Lokalita

Jak již samotný název napovídá, projekt Londýnská 54 a 56 se nachází v samotném srdci hlavního města, a to konkrétně v ulici Londýnská. Samozřejmostí je tudíž plná občanská vybavenost v podobě supermarketů, obchodů, restaurací a kaváren, ale i divadel či mateřských a středních škol. I přes umístění je v pěším dosahu spoustu zeleně – pro dlouhé procházky či běh si můžete vybrat mezi přilehlým parkem Grébovka, Riegrovy sady či Čelakovského sady. Pokud jde o dopravní dostupnost, při nutnosti dojíždění do jiných městských částí lze využít jak nedalekou tramvajovou zastávku, tak i stanici metra C I. P. Pavlova.

Lokalita

Londýnská, Vinohrady, Praha 2

Co si o projektu “Londýnská 54 a 56” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty