Developerský projekt Loox Prosek

V přípravě
Litoměřická / Vysočanská, Prosek, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Na pražském Proseku je plánována polyfunkční budova, která je podle developerského projektu nazvaná Rezidence Loox Prosek. Bydlení v této dynamicky se rozvíjející oblasti poskytne novým majitelům nejen pohled na kouzelné živé panorama Prahy, ale také spoustu zeleně kolem sebe a všechno každodenní zařizování v těsné blízkosti domu.

Investor a developer projektu je společnost V Invest.

Lokalita: Projekt Loox Prosek bude realizován na nároží ulic Litoměřická a Vysočanská, v městské části Praha 9, katastrální území Prosek.
V posledních letech se Prosek velmi změnil. Má své centrum, supermoderní stavby, památky, dokonalou infrastrukturu. Jeho poloha je jedinečná – během chvilky jste v centru Prahy, anebo naopak v přírodě.
Do škol, na nákupy, na úřady i za zábavou je to zde jen „pár kroků“. Dalo by se říci, že je to velmi dobré místo pro život v dnešní značně zrychlené době – šetří váš čas.
Nákupy a služby: Supermarket Billa budete mít přes ulici, Obchodní centrum Jizerka (3min autem, 8min MHD, 13min pěšky); obchodní domy Fénix, Harfa nebo Letňany jsou od rezidence vzdáleny 5 – 7 minut autem.
Vzdělávání: na Proseku je celkem 11 mateřských a 5 základních škol (např. ZŠ Litvínovská – 8 minut pěšky), a to v dosahu nejdéle do 10 minut autem.
Zdravotnictví: praktický lékař (5 minut chůze), Poliklinika (3 minuty autem), Nemocnice Na Bulovce (7 minut autem).
Do Sportcentra Duo s krytým bazénem to budou 4 minuty autem, Aquapark Letňany je autem vzdálen 7 minut; ve stejném čase se můžete dopravit do Fitness centra, anebo na jógu. Je tu i inline stezka.
A slibovaná zeleň? Hned u domu najdete nově upravený Park přátelství o rozloze neuvěřitelných 11 hektarů, a menší lesopark – přírodní památka Prosecké jeskyně (15 minut pěšky).
Dopravní obslužnost je naprosto vynikající: u domu se nachází zastávka metra C i zastávka autobusu.

Lokalita

Litoměřická / Vysočanská, Prosek, Praha 9

Co si o projektu “Loox Prosek” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty