04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Louis Léger House

Vyprodáno
Legerova, Nové Město, Praha 2

Detaily

O projektu

II.etapa: Ve druhé etapě jsou nabízeny pouze 4 luxusní mezonetové byty s velkými střešními terasami.

O projektu: Developerský projekt Louis Léger House je rekonstrukcí secesního historického objektu Legerova 43, a ta přinese do této lokality 24 bytů dispozičně řešených jako 1+kk a 2+kk, o podlahových výměrách od 29 – 42 m2; dále jeden ateliér, 4 komerční prostory. Zájemci si mohou přikoupit garáž a sklep.
Developerem projektu je společnost GARTAL; dokončení výstavby je plánováno na poslední čtvrtletí roku 2019, s nastěhováním se počítá k 30.1.2020.

Lokalita: Projekt Louis Léger House je realizován v Legerově ulici 1822/43, v městském obvodě Praha 2, katastrální území Nové Město.
Tato lokalita ve středu Prahy se vyznačuje vysokým životním standardem. Nejenže se tu nachází veškeré služby, obchody, vzdělávací instituce, sportovní, kulturní a zdravotnická zařízení, luxusní restaurace, kavárny a možnost každodenního spojení s přírodou, ale především architektura této oblasti je neopakovatelná. Zde a v přilehlých Vinohradech se nachází bezpočet architektonických skvostů a sakrálních památek. A bydlení přímo v centru historie, v kombinaci s dosahem všech moderních vymožeností, je jistě největší hodnotou tohoto místa. V blízkosti se nachází například: Divadlo na Vinohradech - neorenesanční styl se secesními prvky (11min chůze),
Kostel sv. Ludmily z roku 1884 – neogotická stavba na náměstí Míru (12 minut), Pomník svatého Václava – sochařské dílo, vytvořené nejvýznamnějším českým sochařem Josefem Václavem Myslbekem. Sousoší je dodnes symbolem české státnosti (8 minut). Národní muzeum – neorenesanční historická budova (8 minut). Státní opera – (14min chůze). Také dopravní obslužnost je zde dokonalá – téměř u domu je vstup do metra trasy C, stanice I. P. Pavlova; tam jezdí také tramvaje a autobusy. Na náměstí Míru je přestup na metro trasy A a na Karlově náměstí můžete přestoupit na trasu B.

Lokalita

Legerova, Nové Město, Praha 2

Co si o projektu “Louis Léger House” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty