LV Residence

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
LV Residence
Adresa Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od 2020 (vyprodáno)
Počet jednotek 33
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 46,9 - 112,63 m2
Acredit realitní kancelář, s.r.o.

O projektu:

V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď balkon nebo terasa. V novostavbě se nachází 38 vnitřních parkovacích stání, před domem potom ještě tři vnější parkovací místa. Pravděpodobné dokončení projektu je plánováno na červenec 2020.

Lokalita:

Developerský projekt LV Residence, který se rodí v Praze 10Záběhlicích v ulici Práčská/Mattioliho, využívá své mimořádně atraktivní polohy nedaleko přírodní památky Meandry Botiče, v těsné blízkosti bytového komplexu se totiž nachází spousta zeleně. Zároveň je zde v okolí i veškerá občanská vybavenost a výborné je i spojení MHD, nedaleko se nalézá také nájezd na Jižní spojku.

Sport, Relax, příroda: Sportovce potěší Fitness studio Kentoya, které leží jenom 824 m od novostavby. Rozsáhlé sportovní vyžití ale nabízí především blízký Sportovní areál Hamr, ve kterém po 3 km jízdy najdete tenisové kurty a kurty na sqash, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum a indoor cycling. Také si zde můžete vychutnat příjemnou procházku kolem rozlehlého Hamerského rybníka, nachází se tu i velmi oblíbená výletní restaurace. Jenom kousek za bytovým komplexem, pouhých 520 m, se rozkládá údolí potoka Botič. Je možné se projít 298 m k Mattioliho retenční nádrži, nebo se vydat na druhou stranu jenom 245 m k Práčskému rybníku a potom dále projít celé Meandry Botiče. Děti nadchne 2,4 km vzdálený ZOO koutek Toulcův dvůr.

Nákupy a služby: Kompletní nákupy obstaráte v 940 m vzdáleném obchodním centru VIVO! Hostivař. Nachází se zde hypermarket Albert, pobočka České pošty, lékárna a řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Potomky je možné přihlásit do 711 m vzdálené MŠ Práčské a 769 m vzdálené ZŠ Práčské.

Kultura: Nejžhavější filmové nabídky můžete shlédnout v hostivařském kině Premiere Cinemas, které je od obytného komplexu daleko jenom 759 m. Zajímavý kulturní program v podobě přednášek, výstav či koncertů nabízí Toulcův dvůr ve vzdálenosti 2,4 km od rezidence. Na nejrůznější akce a volnočasové aktivity je možné vyrazit i do Kulturního centra Spořilov 2,2 km od rezidence.

Zdravotnictví: Veškerou lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Zahradní Město nacházející se jenom 1,3 km od projektu.

Doprava: Na zastávku autobusu Práčská je to pouhých 140 m. Celkem 661 m od obytného souboru najdete stanici tramvaje Sídliště Zahradní Město. Mimořádně výhodnou polohu má lokalita pro cestování autem, protože po pouhých 1,4 km dlouhé jízdě se dostanete na Jižní spojku.

Podobné nabídky