02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt LV Residence

Vyprodáno
Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  17427
 • Stav:
 • Developer:
  Acredit realitní kancelář, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Záběhlice
 • Byty k nastěhování od:
  2020 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  46,9 - 112,63 m2
 • Počet bytů celkem:
  33
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

O projektu: V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď balkon nebo terasa. V novostavbě se nachází 38 vnitřních parkovacích stání, před domem potom ještě tři vnější parkovací místa. Pravděpodobné dokončení projektu je plánováno na červenec 2020.

Lokalita: Developerský projekt LV Residence, který se rodí v Praze 10 – Záběhlicích v ulici Práčská/Mattioliho, využívá své mimořádně atraktivní polohy nedaleko přírodní památky Meandry Botiče, v těsné blízkosti bytového komplexu se totiž nachází spousta zeleně. Zároveň je zde v okolí i veškerá občanská vybavenost a výborné je i spojení MHD, nedaleko se nalézá také nájezd na Jižní spojku.

Sport, Relax, příroda: Sportovce potěší Fitness studio Kentoya, které leží jenom 824 m od novostavby. Rozsáhlé sportovní vyžití ale nabízí především blízký Sportovní areál Hamr, ve kterém po 3 km jízdy najdete tenisové kurty a kurty na sqash, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum a indoor cycling. Také si zde můžete vychutnat příjemnou procházku kolem rozlehlého Hamerského rybníka, nachází se tu i velmi oblíbená výletní restaurace. Jenom kousek za bytovým komplexem, pouhých 520 m, se rozkládá údolí potoka Botič. Je možné se projít 298 m k Mattioliho retenční nádrži, nebo se vydat na druhou stranu jenom 245 m k Práčskému rybníku a potom dále projít celé Meandry Botiče. Děti nadchne 2,4 km vzdálený ZOO koutek Toulcův dvůr.

Nákupy a služby: Kompletní nákupy obstaráte v 940 m vzdáleném obchodním centru VIVO! Hostivař. Nachází se zde hypermarket Albert, pobočka České pošty, lékárna a řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Potomky je možné přihlásit do 711 m vzdálené MŠ Práčské a 769 m vzdálené ZŠ Práčské.

Kultura: Nejžhavější filmové nabídky můžete shlédnout v hostivařském kině Premiere Cinemas, které je od obytného komplexu daleko jenom 759 m. Zajímavý kulturní program v podobě přednášek, výstav či koncertů nabízí Toulcův dvůr ve vzdálenosti 2,4 km od rezidence. Na nejrůznější akce a volnočasové aktivity je možné vyrazit i do Kulturního centra Spořilov 2,2 km od rezidence.

Zdravotnictví: Veškerou lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Zahradní Město nacházející se jenom 1,3 km od projektu.

Doprava: Na zastávku autobusu Práčská je to pouhých 140 m. Celkem 661 m od obytného souboru najdete stanici tramvaje Sídliště Zahradní Město. Mimořádně výhodnou polohu má lokalita pro cestování autem, protože po pouhých 1,4 km dlouhé jízdě se dostanete na Jižní spojku.

Více info: www.lvresidence.cz

Lokalita

Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10

Co si o projektu “LV Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty