05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Maison Blanche

Vyprodáno
Kodaňská, Vršovice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  11792
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Byty k nastěhování od:
  (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  167 – 187 m2
 • Počet bytů celkem:
  3
 • Velikost jednotek:
  3+kk – 5+kk/mezonet
 • Cena bytů (od - do):
  17.837.000 Kč – 19.018.000 Kč

O projektu

O projektu: Trojice exkluzivních mezonetových bytů je součástí developerského projektu Maison Blanche na ulici Kodaňská v katastrálním území Vršovice, které leží v městské části a zároveň obvodu Prahy 10. Podkrovní byty se nacházejí v šestipatrovém činžovním domu z roku 1906, tedy z období historických slohů, kde převládá novogotické tvarosloví (eklektismus). Při jeho rekonstrukci byla maximálně respektována historická hodnota budovy a bylo postupováno tak, aby byly zachovány původní architektonické prvky. Společné prostory prošly řadou oprav a renovací. Byla provedena oprava fasády, štuky a malby, repas výtahu a renovace dlažeb a schodišťového zábradlí. Konstrukce budovy je z cihelného zdiva. Tři nové byty jsou o dispozicích 3+kk až 5+kk. Prostory jsou nabízeny k prodeji v současném stavu, kolaudaci si bude každý nový vlastník zajišťovat samostatně. Developerem a prodejcem mezonetových bytů projektu Maison Blanche je Pražská správa nemovitostí.

Byty: Nové mezonetové byty projektu Maison Blanche jsou nabízeny v dispozicích 3+kk (podlahová plocha 187 m²), 4+kk (podlahová plocha 167 m²) a 5+kk (podlahová plocha 178 m²), přičemž každý z nich je také vybaven terasou. Byty jsou nabízeny ve stávajícím stavu, bez nášlapné vrstvy, bez obkladů a dlažeb a bez sanity. Noví vlastníci tak dostanou maximální prostor k realizaci vlastních přání a představ. Vytápění bude zajišťovat etážové topení s plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem TUV na 150 litrů. Garáž pro dvě auta nacházející se v nedaleké ulici Na Míčánkách je nutné dokoupit zvlášť.

Lokalita: Rezidenční projekt Maison Blanche se nachází v ulici Kodaňská v katastrálním území Vršovice, které leží v atraktivním a žádaném obvodu a městské části Prahy 10. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka Slovinská, odkud se pohodlně dostanete na metro A (stanice Náměstí Míru), na přestupní stanici trasy metra B a C (stanice Florenc), nebo případně až na metro C (stanice Háje). V docházkové vzdálenosti je také tramvajová zastávka Ruská, odkud je výborné spojení do centra. V blízkém okolí domu je celá řada restaurací, kaváren, základní a mateřské školy, divadla, muzea, lékárny a celá řada obchodů včetně pobočky Tesco Express, která je jen několik kroků od vchodových dveří. K relaxaci i sportu se přímo nabízejí Heroldovy sady, které jsou 5 minut pěšky od rezidence.

Lokalita

Kodaňská, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Maison Blanche” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty