30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Maloměřické nábřeží

Vyprodáno
, Maloměřice a Obřany, Brno

Detaily

 • ID:
  20969
 • Stav:
 • Developer:
  STAVOS Brno a.s.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Maloměřice a Obřany
 • Byty k nastěhování od:
  2021
 • Počet bytů celkem:
  56
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: V blízkosti řeky Svitavy v katastrálním území Maloměřice se nachází původně velmi zanedbaná lokalita, tzv. brownfield, nyní určená k realizaci developerského projektu Maloměřické nábřeží. První etapa realizace tohoto projektu – výstavba rodinných domů – byla úspěšně ukončena a brněnská developerská společnost STAVOS Brno, a.s. tedy pokračuje ve výstavbě nových bytů i nebytových prostor další etapou, která zahrnuje komplex tří objektů, označených A, B1 a B2.

Polyfunkční budova A je čtyřpodlažní, zahrnuje obchodní prostory a šest bytových jednotek. S jejím dokončením se počítá v roce 2021, kdy by tu měla zároveň být otevřena velkoprodejna potravin v 1. NP.

Všechny byty v objektu B2 budou mít sklepy i balkon nebo terasu, nemají však svoje vlastní garážové místo.

Tato etapa projektu Maloměřické nábřeží tedy nabídne k prodeji 56 bytových jednotek a spoustu obchodních prostor ke koupi i k pronájmu. Prodej byl již zahájen. Datum nastěhování developer STAVOS Brno, a.s. předpokládá v roce 2021.

Lokalita: Výše zmíněná etapa projektu Maloměřické nábřeží je realizována v městské části Brno-Maloměřice a Obřany, v katastrálním území Maloměřice; přesněji řečeno leží mezi levým břehem řeky Svitavy a Obřanskou ulicí, která je páteří tohoto území, ovšem s celoměstským významem, neboť zejména tudy je zajišťována automobilová i městská hromadná doprava. Autobusová zastávka Obřanská - u školy je vzdálena něco kolem 200 metrů, což pěšky trvá přibližně 4 minuty. Jezdí tu spoje 57 a 75 a noční linka N94. Autobusem se dostanete během několika minut na tramvaj (č. 4) nebo trolejbus (25, 26, 38, 39) na Tomkovo náměstí, a tyto spoje vám umožní cestovat po celém Brně.

V blízkosti vašeho nového domova je zajištěna dostatečná občanská vybavenost; jsou tu školy, školky, služby, nákupní střediska, venkovní i krytá sportoviště, venkovní posilovny, dětská hřiště. Jen tedy namátkově: ZŠ Hamry – pěšky 7 minut, autem 2 minuty; přibližně stejně daleko je prodejna potravin a lékárna; krytý bazén – autem 5 minut, na kole 13 minut a 16 minut MHD; divadlo pro děti Kuk a Cuk – 6 minut autem, 20 minut MHD. Bude záležet především na vás, zda se rozhodnete vydat se za tím vším do Maloměřic, Obřan, Husovic, případně do Černých polí či na Lesnou – to všechno budou vaše nejbližší čtvrti.

Co si o projektu “Maloměřické nábřeží” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty