25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Marina Island

Vyprodáno
Jankovcova 1595, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  8583
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  06/2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  40 - 322 m2
 • Počet bytů celkem:
  138
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 7+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.850.000 Kč - 9.820.000 Kč

O projektu

O projektu: Marina Island je luxusní developerský projekt, který je situován na Bubenském nábřeží v Praze 7 – Holešovicích. Nové byty vznikají za spolupráce dvou předních českých developerských společností – Lighthouse Group a Daramis Group. Obě společnosti si daly za cíl vytvořit v místě holešovského poloostrova luxusní bydlení, které by kombinovalo nejmodernější trendy v bydlení spolu s výjimečnou lokalitou, kterou ze dvou stran obepíná řeka. Výsledkem bude bytový komplex rozkládající se na ploše 30 tisíc metrů čtverečních. Nový residenční projekt nabídne tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile. Nejvyšší patra jsou vyhrazena pro nejluxusnější byty typu Penthouse s prosklenými stěnami a vysokými stropy. Stavební práce na projektu Marina Island započaly začátkem listopadu minulého roku. Oficiální prodej bytů je stanoven na duben 2015. Společnosti si vyhradily nárok na soukromý předprodej. Byty hodlají primárně nabídnout vybraným zákazníkům z vlastních databází. Celý projekt vznikl za dohledu uznávaného architektonického studia Moshe Tzur Architects a AED projects. Dokončeni projektu je plánováno na 06/2018.

Developerský projekt nabídne dispozice bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 7+kk. Nejmenším rozměrem u dispozic typu 1+kk je obytná plocha 40,3 m2. Největším rozměrem je luxusní dispozice 7kk s obytnou plochou 321,5 m2. Ceny v nejprostornější kategorii dispozic zatím oficiálně zveřejněny nebyly. Ke všem bytům je nutné dokoupit parkovací stání v garáži dle vlastního výběru. Byty jsou nabízeny ve vysokém standardu, který zahrnuje vysoké stropy se světlou výškou 2,8 – 5,5 metrů, venkovní elektrické žaluzie, energeticky úsporná trojitá skla oken a dveří na terasu nebo samotné terasy s celoskleněným zábradlím o velikosti až 130 m2. Každý byt je vybaven kvalitními masivními třívrstvými podlahami, jejichž dekor si vybírá kupující, možnost výběru se vztahuje také na keramické podlahy. Dveře jsou plné, bezfalcové s výškou 2,2 metry. Bytové jednotky typu Townhouse nabízejí výhled na řeku, prostornou zahradu, terasu s vlastním bazénem a soukromou garáž s přímým vstupem do bytu. Celý projekt je obklopen privátní zahradou, samozřejmostí je plně vybavené fitness. Hlavní vstup do projektu je chráněn bezpečnostní kamerou a centrální recepcí. Podzemní parkoviště je neustále hlídáno a k dispozici je zde také automatická myčka aut. V rámci projektu je vyhrazen prostor také pro grilování a posezení, noví majitelé mohou využít reprezentativních prostor určených pro soukromé účely.

Lokalita: Luxusní rezidence Marina Island je zasazena do lokality poklidného holešovského poloostrova na Bubenském nábřeží v Praze 7 – Holešovice, která umožňuje bezprostřední dosah řeky. Umístění projektu nabízí na jedné straně dostatek soukromí a klidu, na druhé straně blízkou dostupnost do centra Prahy. K dispozici je privátní park, množství zeleně nabízí také Královská obora Stromovka tvořená parky a rybníky, která je vzdálena 30 minut autem. Deset minut opačným směrem leží Thomayerovy sady. Mezi občanskou vybavenost projektu patří množství lékáren, ordinací praktických lékařů, kaváren, restaurací a hospod. Sportovní využití nabízí deset minut vzdálený Squash Holešovice či golfový areál. Pět minut pohodlnou chůzí dojdou noví majitelé do pivovaru Marina. Volnočasové aktivity je možné trávit také v Inchebě (pořádání veletrhů a výstav), Lezecké centrum Holešovice, TJ Slavoj (individuální sportování pro veřejnost) nebo nedaleké taneční škole HES, která je vzdálena 5 minut chůze. Deset minut pěšky je vzdáleno zdravotnické zařízení Mediam či holešovický lékařský dům. Rodiče uvítají množství vzdělávacích institucí, mezi které patří také soukromá školka Vltaváček, Rakouské gymnázium v Praze či mateřská škola U Uranie. Pět minut chůzí je vzdálena pražská tržnice, nákupní možnosti jsou rozloženy mezi blízký Penny Market a obchodní řetězec Žabka vzdálen 10 minut chůze. Nejbližší zastávka metra – Vltavská – je vzdálena 20 minut pěšky, pouhých pět minut pěšky stojí tramvajová zastávka Pražská tržnice. Alternativu k dopravě tvoří patnáct minut vzdálená vlaková zastávka Holešovice.

Více info: www.marinaisland.cz

Lokalita

Jankovcova 1595, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Marina Island” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty