30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Matějkova

Vyprodáno
Matějkova, Vysočany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3250
 • Stav:
 • Developer:
  CODECO, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Byty k nastěhování od:
  únor 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 119 m2
 • Počet bytů celkem:
  61
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Novostavba MATĚJKOVA pojmenovaný podle stejnojmenné ulice, vyroste v pražských Vysočanech v blízkosti divadla GONG. Nabízí celkem 61 nových bytů ve třech úrovních standardů. Standardní vybavení bytových jednotek je navrženo v moderním stylu s důrazem na funkční využití jednotlivých místností a na budoucí hospodárnost provozu budovy. Každý byt bude mít samostatné měření vody, tepla a samozřejmě v ceně bytu bude již osazený elektroměr. Do každého bytu je zajištěna přípojka telefonu, vysokorychlostního internetu a STA.

Bytové vchodové protipožární dveře budou splňovat bezpečnostní třídu 3 a budou mít bezpečností zámkovou vložku a kování. Interiérové dveře o atypické výšce 2200 mm budou s obložkou, s rozetovým kováním a bude umožněna volba jejich barvy. Okna budou plastová a v 8.NP dřevěná EURO s izolačním dvojsklem. Vnitřní okenní parapety v barvě okna. Podlahu v obytných místnostech pokryje laminátová či dřevěná (v 8.NP) plovoucí podlaha s kročejovou tlumící podložkou. V koupelnách na WC bude keramická dlažba.

Koupelny budou obloženy velkoformátovými keramickými obklady a budou kompletně zařízeny sanitární keramikou, smaltovanými vanami, sprchovými vaničkami z litého mramoru se skleněnou zástěnou a pákovými bateriemi. Vybrali jsme pro Vás vybavení od renomovaných výrobců jako např. GROHE, HansGrohe, Kaldewei, LAUFEN, JIKA a další. Koupelny budou vytápěny žebříkovým tělesem a vybrané byty budou mít navíc el. podlahové topení.

Lokalita: Lokalita Libně a Vysočan je v současné době nejrychleji a nejuceleněji se rozvíjející lokalitou Prahy.

Bydlení v projektu MATĚJKOVA je příležitostí pro ty, kteří chtějí být na dosah centra a přitom využívat všechny výhody bydlení v moderní části města. V okolí v poslední době vznikly a vznikají nové bytové, obchodní a administrativní objekty. Dynamické budování systému infrastruktury z hlediska služeb, zeleně a odpočinkových ploch je samozřejmostí. Důkazem je také nedávná kompletní rekonstrukce ulic Sokolovská a Českomoravská a vybudování nejmodernějšího víceúčelového centra Prahy – O2 arény. Jedná se rozhodně o jednu z nejperspektivnějších lokalit v Praze. Připravované změny na Územním Plánu hl.m. Prahy to jenom potvrzují.

V dosahu je řada obchodů a supermarketů – v sousedství O2 arény se právě dokončuje nové obchodní a administrativní centrum Galerie Harfa s cca 190 obchody a dalšími službami. Na stanici metra Vysočanská je již v provozu obchodní centrum Galerie Fénix se širokou nabídkou služeb. U metra Českomoravská najdete polikliniku, lékárnu a řadu restaurací. V blízkém okolí jsou veškeré úřady, školy, školky, divadla a pošty. Pro další nákupy jsou k dispozici nákupní centra Černý most a Letňany.

Sportovat se dá např. ve fitness Galerie Fénix a hloubětínském bazénu se slanou vodou.

Klid, zeleň a možnost relaxovat najdou obyvatelé projektu MATĚJKOVA v blízkém anglickém parku Podvinní nebo v okolí říčky Rokytky kde byla nedávno vybudována nová cyklostezka s inline dráhou.

Lokalita

Matějkova, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Byty Matějkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty